2733
2734
من ۵ دست ارکوپال ۵ دست چینی ۲ دست ملامین ۲ دست کریستال داشتم همشونو  هم دوست دارم

چه خبره😳

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زدم تو گوگل اما چیزی نیومد 😥 چین بال اسمشه  ببین شما میتونی بیابی😃

چرا هس ک اسمش 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
من ۵ دست ارکوپال ۵ دست چینی ۲ دست ملامین ۲ دست کریستال داشتم همشونو  هم دوست دارم

اینارو کجا جا دادی؟! من از هرکدوم دوتا دارم بازم هرچی فکر میکنم بعدها جاندارم واسشون🤣

2731
اینارو کجا جا دادی؟! من از هرکدوم دوتا دارم بازم هرچی فکر میکنم بعدها جاندارم واسشون🤣

اره واقعا جا دادن به اینا خیلی سخته

کابینتام و کمد دیواریم داره منفجر میشه

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین     اکشف کربی بحق اخیک الحسین
2738
نمیتونی شماره ای پیجی پیدا کنی واسم؟

عزیزم کارتشو داشتم هرچی میگردم پیدا نمیکنم 

میگما طرح بشقابت شلوغ نیست میتونی از مدل بشقابت سفید سادش رو بگیری 

😬😬😬😬
عزیزم کارتشو داشتم هرچی میگردم پیدا نمیکنم  میگما طرح بشقابت شلوغ نیست میتونی از مدل بشقابت سف ...

خودمم تو همین فکرم ساده اش رو بخرم 

نصف ساده نصف طرح دار بد نیس ب نظرت؟

خودمم تو همین فکرم ساده اش رو بخرم  نصف ساده نصف طرح دار بد نیس ب نظرت؟

نه اصلا از همین طرح بشقابت خامش هست تو شوش پره ست کاملش خودمم همین کارو کردم همه میگن قشنگه

😬😬😬😬

اووه منکه از این مدلا زیاد دیدم خییلی.بزار ببنیم تو عکسی که تو مغازه گرفتم هست.

همین گل رو فقط دوس داری؟

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
2706