2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من کشاورزی گرفتم

عموم کشاورزی بود، دو روزه گرفتم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
چرا؟ 

ببین این وام ها چون درصد بهره از اول معلومه و فقط شریک سود هستن تماما ربا هستن 

و خود خدا قسم خورده سود ربا و کل ربا رو نابود کنه 

ربا مثل هفتاد بار زنای با محارم در کعبه هست 

اگر بتونی وام نگیری خیلی بهتره 

دزدی که به گاوصندوق میزنه بی شک از افراد خونه هست.
من کشاورزی گرفتم عموم کشاورزی بود، دو روزه گرفتم

بانکی هست که کارمند ثابت نخواد یعنی کارمند قرار دادی رو هم به عنوان ضامن قبول کنه 

خدایا مرسی که همیشه هوامونو داری 😍😘❤️
2738
بانکی هست که کارمند ثابت نخواد یعنی کارمند قرار دادی رو هم به عنوان ضامن قبول کنه 

نمیدونم. من ضامنم کارمند نبود اصلل

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

توی این دوره زمونه که نمیشه وام نگرفت

درصد وام ازدواج کمه 

4درصد

کاریش نمیشه کرد

من خودم 10 تومن وام گرفتم یک میلیون هم سود باید پس بدم یعنی 11 میلیون

به جاش همه ی برقی هامو گرفتم