2737
2734
عنوان

خانواده پدرم

81 بازدید | 9 پست

وقتی بابام کوچک بود باباش مرد . بابا بزرگم خیلی مال و ثروت داشت برادر بزرگش اومد  بابام رو گول زد ازش امضا گرفت که سهم اون رو برای خودش بکنه . بابام و عمه کوچکم چون بچه بودن برادر و خواهرای بزرگش سرشون شیره مالیدن . سهم اونا رو برای خودشون برداشتن . هرچند من از این ارث و میراث حالم بهم میخوره تا یکی می میره همه میفتن سر مال و اموالش .یه چیز جالب تر هم براتون تعریف کنم وقتی بابام با مامانم ازدواج کرد مادرش که اون زمان زن بیوه بود . اورد پیش خودش . مادربزرگم چندین سال خونه ی ما زندگی کرد بدون اینکه مامان بیچاره من غر بزنه . تازه خیلی هم هوای مادرشوهرش رو هم داشت جالبه بقیه بچه هاش سال به سال حاضر نبودن به مادرشون سر بزنن . من دل خوشی از پدرم ندارم ولی بهش حق میدم از دست خانوادش خیلی دلگیر باشه . ولی بنده خدا بازم همیشه به خواهر و برادراش احترام گذاشت . یه بار بابام بدهکار بود رفت پیش همون داداش بزرگش ازش درخواست کمک کرد داداشش با اوج وقاحت برگشته میگه من پول ندارم برو خونتونو بفروش !!!!!!بدهیت رو بده حالا پولی هم که می خواست قرض کنه اصلا زیاد نبودا درحد دوسه میلیون . جالبه اون موقع هم که پیش برادرش رفت برادرش تو اوج ثروت بود اون دوسه میلیون براش پول خرد بود . رفت پیش یکی دیگه از برادراش که اون پزشک متخصص اطفاله بهش گفت دو میلیون بهم قرض بده برگشته گفته من ندارم این قدر پول رو . جالبه مطبش همش پر مریضه اون قدر درامدش خوب بود که زن دندانپزشکش بی خیال کار کردن شد نشست خونه . رفت سراغ یکی دیگه از برادراش که اونم خیلی پولداره خونشون قصره . این عموم بازم بیشتر از اون دوتا معرفت داشت میخواست قرض بده زنش اون قدر کولی بازی دراورد و اونقدر با عموم جروبحث کرد که بیچاره عموم جرات نکرد بهش پول قرض بده . اخرش اومد از خالم قرض گرفت . خالم دندانپزشکه بدون هیچ منتی اون پولو بهش داد البته بابام هم بعد یه مدت نه چندان طولانی  بدهیش رو به خالم پرداخت کرد. خدایی مال دنیا چیه این قدر بعضی ها بهش طمع دارن ؟ مامانم همیشه به بابام میگه نباید اینقدر از خانوادت توقع داشته باشی البته سر این قضیه ارث و میراث کاملا به بابام حق میده . 

سال نوتون مبارک ،سالی پر از خوشی و شادی ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین دیگه الان اونا تو اوج خوشبختی دارن زندگی می کنن ما هم در اوج بدبختی 

خدا جای حق نشسته حقو به حق دار میده مطمئن باش 

وصله نمی شود دگر این دوهزار و یک تَرَک هی همه شب بند مزن چینی دلشکسته را@
2728
البته این عمو بزرگم یکم وضع مالیش خراب شده دیگه مثل سابق پولدار نیست . 

حالا کم کم همرو ازش میگیره پدرتم وضعش خوب میشه

2738
میده همون موقع که فکرشو نمیکنی میده

بابام از خانوم اولش بچه دار نشد

اون زمان هم مثل حالا روش‌های باروری نبود

تصمیم میگیرن ازدواج مجدد کنه 

بعدشم میاد نصف خونه شو میزنه به نام خانوم اولش 

نصف دیگه ش هم برا ما

بابای من قبل از اون خانومش فوت کرد. بهش مامان بزرگ. می‌گفتیم 

آخرای عمر مامان بزرگ پسر خواهرش اومد گولش زد و سهم خودشو زد به نام اون که ازش نگهداری کنه. ولی ولش کرد. بیچاره وقتی پیر شد کسی کمکش نکرد. ما و همسایه به‌ش می‌رسیدیم. بعد فوتش اومد به زور خونه رو فروخت. وقتی ارزون بود. زد همه قیمت ها رفت بالا و وبگه ارزش سهم ما اونقد پایین بود که دیگه نمیشد حتی یه آپارتمان 50 متری خرید

برا همین میگم نمیده. اون پول براش بادآورده بود ولی باعث شد حق ما از بین بره 

کاربر قدیمی و آقا هستم 
بابام از خانوم اولش بچه دار نشد اون زمان هم مثل حالا روش‌های باروری نبود تصمیم میگیرن ازدواج مجدد ...

بازم میگم خدا جای حق نشسته  میفهمم چی میگی اگه حقانیت خدا را نمیدیدم نمیگفتم اگه یه ذره بخدا اعتماد کنی میبینی