2733
2739

ما   چندسالی میشه که ازدواج کردیم الان هم یه خونه ۵۰ متری داریم هم ماشین 

اما قسطمون زیاده خودمم    عاشق بچم ولی خب هم شرایط زیاد اوکی نیس هم اینکه   دکتر گف فقط ای وی اف 

حالا خودم  افتادم در ب در دنبال کار خودمون    اطراف تهران هستیم یه کار خوب پیدا کردم  با حقوق ۱۶۰۰   و بعد سه ماه   بیمه میکنن 

فقط صب  باید ۶ بیدارشم  که الان چون اولشه سخته   تا ۸ برسم ازاونورم ۶ونیم غروب میرسم خونه 

میخوام اگه دیگه فردا قرداد  ببندن برم 

فقط برای اینکه یکسال کمک خرج باشم  وام اینا برداریم شرایطو  بهترکنیم بعد برم ای وی اف 

بنظرتون حالا     اگه فردا قرداد بستن   برم؟   همسرم میگه راهش طولانیه الان اولشه چتد وقت بعد حتما خسته میشی 

خودمم مشتاقم اوکی بشه اخه ادمه مادی هستم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

ولی  ازیطرفم  دودلم     میگم حقوقش کمع ولی خب مطابق با رشتمه 

حالا برم یا نرم🙂🙂؟؟  خوبه اصلا حقوقش اینا

این فقط یه مشورته ...

من حال کسی رو که ناخواسته باردار شده و کلی غصه میخوره نمیفهمم همونطور که اون حال من برای به آغوش کشیدن بچه ای که نمیخوادش دارم رو نمیفهمه....اون غصه میخوره چون برای لحظه های نبود بچه دنیایی ساخته همونطور که من برای بودن بچه دنیاهامو می سازم...یه روز دیر شدن موعد پریودی برای اونا معنی گرفتاری و اضطرابه اما برای من پر از تخیل و رویاست...اون با دیدن اولین قطره خون خوشحال میشه و من کاخ آرزوهام نابود میشه...دلم میخواست برای بچه ام یه مادر جوون باشم اما دست تقدیر قوی تر از آرزوهای منه...قدرت جنگیدن با تقدیر رو ندارم...تسلیمم...مجبورم که تسلیم باشم...😢برای آروم کردنم نگو خوشحال باش که بچه نداری و راحتی...آروم نمیشم عذاب میکشم، اگه نبود این نعمت راحتی داشت پس چرا دل من  آشوبه؟؟؟ دلم میخاد بوی تن بچه امو استشمام کنم،دلم میخاد بغلش کنم و لبهامو ساعتها روی گونه ی نرمش بذارم، دلم میخاد لحظه هام پر بشه از دغدغه ی شستن شلوار کوچولوی نی نیم😍، دلم پر میکشه واسه بازی نی نیم با بابای مهربونش، واسه اولین روز مدرسه اش، واسه قد کشیدنش، واسه کت و شلوار دامادیش و لباس سفید عروسیش، من هر روز با دنیایی که تو در واقعیت داری در رویاهام زندگی میکنم، ...لحظه هایی که برای تو گذراست برای من آرزوست...پس برام دعا کن تا خدا  اگه مصلحت میدونه یه کوچولوی سالم  بزاره تو دلم🤗👨‍👩‍👧💔❤

فقط میتونم بگم که اگه از روز اول بیمه ت نکنن میتونی شکایت کنی

حتی اگه ازمایشی هستی بااااید بیمه کنن

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خب درواقع تمام وقت مشغولی..

شغلش چیه که بتونیم بگیم می ارزه یا نه..

بعدشم پول کمی نیست بنظرم اگه یخورده مخارج رو درز بگیری و یه مدت به خودتون یه خورده سخت بگیرید میتونه کمک خرج باشه

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

والا ازبیکاری بهتره که ..نمی‌دونم هرکسی شرایط زندگیش فرق می‌کنه ..ولی باید سختی ها و خستگی هم تحمل کنی

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
به نظرم خسته میشی شوهرت تمام وقت سرکاره؟؟

بعله تا ده شب گاهیم نه

من حال کسی رو که ناخواسته باردار شده و کلی غصه میخوره نمیفهمم همونطور که اون حال من برای به آغوش کشیدن بچه ای که نمیخوادش دارم رو نمیفهمه....اون غصه میخوره چون برای لحظه های نبود بچه دنیایی ساخته همونطور که من برای بودن بچه دنیاهامو می سازم...یه روز دیر شدن موعد پریودی برای اونا معنی گرفتاری و اضطرابه اما برای من پر از تخیل و رویاست...اون با دیدن اولین قطره خون خوشحال میشه و من کاخ آرزوهام نابود میشه...دلم میخواست برای بچه ام یه مادر جوون باشم اما دست تقدیر قوی تر از آرزوهای منه...قدرت جنگیدن با تقدیر رو ندارم...تسلیمم...مجبورم که تسلیم باشم...😢برای آروم کردنم نگو خوشحال باش که بچه نداری و راحتی...آروم نمیشم عذاب میکشم، اگه نبود این نعمت راحتی داشت پس چرا دل من  آشوبه؟؟؟ دلم میخاد بوی تن بچه امو استشمام کنم،دلم میخاد بغلش کنم و لبهامو ساعتها روی گونه ی نرمش بذارم، دلم میخاد لحظه هام پر بشه از دغدغه ی شستن شلوار کوچولوی نی نیم😍، دلم پر میکشه واسه بازی نی نیم با بابای مهربونش، واسه اولین روز مدرسه اش، واسه قد کشیدنش، واسه کت و شلوار دامادیش و لباس سفید عروسیش، من هر روز با دنیایی که تو در واقعیت داری در رویاهام زندگی میکنم، ...لحظه هایی که برای تو گذراست برای من آرزوست...پس برام دعا کن تا خدا  اگه مصلحت میدونه یه کوچولوی سالم  بزاره تو دلم🤗👨‍👩‍👧💔❤

به نظرم هم راهش دور هست و هم خسته كنندس پس كى به خودت و زندگى و همسرت رسيدگى كنى يه خريد ميريم ميايم خسته ميشيم حقوقشم خيلى پايينه مطمئن باش با اين مقدار حقوق تكون مثبتى به زندگيت نميدى عزيزم

چند وقت بعد هم هوا سرد ميشه و دير روشن ميشه و زود تاريك خسته كننده تر هم ميشه

2706