2737
2734
خدا نکنه شوهر منم بفهمه من حقوق گرفتم از پول بنزینش تا خودشو مهمون کردن تا دستی قرض گرفتن همه رو از ...

درامد دارین چرا ازدواج میکنید 

تا خرج یکی دیگه بدین

مگه زن گرفتی

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی ،ز بامی که برخاست مشکل نشیند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا میترسی  خواهرشوهر من حتی شوهرش نمیدونه چقد حقوق میگیره هم خودش حقوق داره هم از شوهرش میگیر ...

اینم نمیدونه من چقد حقوق میگیرم

میگم شاید میخاد کنکاش کنه حقوقمو بفهمه

2731

چی خورد ۱۹۰هزار؟

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
گفتم.    در نظر ها گفتم

اسی 

پس فردا مناسبتی چیزی شد بگو خودم بگم چی بخری برام

بعدم گرونترین سرویس طلا رو انتخاب کن جبران شه

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی ،ز بامی که برخاست مشکل نشیند
اینم نمیدونه من چقد حقوق میگیرم میگم شاید میخاد کنکاش کنه حقوقمو بفهمه

ببین تا حقوق میگیری بیشترشو بریز تو یه کارت دیگه که ازش خبر نداشته باشه واسه خودت پس انداز کن بهشم نگو والا جای زن و مرد عوض شده

2740
😐

خوب شما قبول نکن. یا اینکه از کارتت بردار بزار تو یه حساب دیگه . من نمیدونم چرا بعصی لز این مردها اینجورین. غدای ۱۹چ تومانی برداشته. رحم نمیکنه انگار با دوست دخترش میره بیرون نه با خانمش 😑

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
درامد دارین چرا ازدواج میکنید  تا خرج یکی دیگه بدین مگه زن گرفتی

اون موقع که ازدواج کردم دانشجو بودم هر چند وضع بابام خوب بود و احتیاج به کارو ازدواجم نداشتم 

اینجور نیست که من مرد خونه بشم با هم خرج میکنیم ولی شوهرم بیشتر درامدش برای اقساطمون میره که خونه خریدیم البته خونه رو هم به نام من زده 

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
ببین تا حقوق میگیری بیشترشو بریز تو یه کارت دیگه که ازش خبر نداشته باشه واسه خودت پس انداز کن بهشم ن ...

اصن اون نمیدونه من تو کارتام چقد پول دارم

حتی حقوقمم نمیدونه

2706