2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باقالی پلو با ماهیچه با سوپ قارچ با زیتون و ماست بامجون و دوغ و نوشابه 😐

یا خدا میگفتی نترکی ی وقت .😂😂😂نقدی بهش میدادی معدش آسیب نبینه.حالا خودت چی خوردی

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2731
یا خدا میگفتی نترکی ی وقت .😂😂😂نقدی بهش میدادی معدش آسیب نبینه.حالا خودت چی خوردی

تازه سالادم برداشت یادم رفت بگم

سالاده کلا موند

یه سالاد گنده برداشت 😳

من کم غذام سه تا قاشق از همون سوپ خوردمو

دو تا قاشق باقالی پلو 😐😐😐

2738
خودت چی خوردی

تازه سالادم برداشت یادم رفت بگم

سالاده کلا موند

یه سالاد گنده برداشت 😳

من کم غذام سه تا قاشق از همون سوپ خوردمو

دو تا قاشق باقالی پلو 😐😐😐😐

حالا یکبار اگر همسرتو مهمون کردی. که اشکالی نداره منم گاهی دوست دارم مامان بابام یا خواهرم یا همسرمو مهمون کنم با هزینه خودم ،حس خوبی داره اتفاقا

تو ای بال و پر من ،رفیق سفر من،میمیرم اگر سایه ات نباشه رو سر من
حالا یکبار اگر همسرتو مهمون کردی. که اشکالی نداره منم گاهی دوست دارم مامان بابام یا خواهرم یا ه ...

میدونم چی میگی

من خودم این حس خوبیو که میگیو درک میکنم چون خودم همیشه برادر کوچکو با این چیزا خوشحالش میکنم

اما داستان شوهر من فرق داشت

امن خودم از خواست خودم مثلا برادرمو معمون میکنم اما این با کمال مفت خوری این کارو کرد 😐

میدونم چی میگی من خودم این حس خوبیو که میگیو درک میکنم چون خودم همیشه برادر کوچکو با این چیزا خوشحا ...

حالا یکبار مهم نیست سخت نگیر بین زن و شوهر نباید این حرفها باشه 

تو ای بال و پر من ،رفیق سفر من،میمیرم اگر سایه ات نباشه رو سر من