2752
2734
عنوان

کسی هست بهش گفته باشن بختت بستست و ازدواج کرده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 865 بازدید | 99 پست
اینا همش خرافاتی بیش نیست من از اول راهنمایی خواستگار داشتم بعدش یهو از هجده سالگی دیگه خواستگار نیو ...

از لحاظ مذهبی نمازت و اینا رو رعایت میکردی؟؟

به روش حق شناس من اخرش نفهمیدم چطوریه

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش اینطوری باشه.. نمیدونم..همش نگرانم

نگران نباش من شنیدم دور انسان یه هاله محافظ هست که دعا و عملکرد جنیان برش اثر نمی کنه مگر اینکه دراثر گناه و توبه نکردن اون هاله نازک بشه در اون صورت اگر خواست خدا واقعه بشه دعا و نفرین اثر می کنه شما خودتو بسپار به تدا و سوره کافرون بخون و به خودت و اطرافت فوت کن تا از خطر رها بشی

نگران نباش من شنیدم دور انسان یه هاله محافظ هست که دعا و عملکرد جنیان برش اثر نمی کنه مگر اینکه دراث ...

مرسی گلی حتما انجام میدم

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
2731
اره دیگه حجابمو  نماز و غیبت اینارو سعی میکردم رعایت کنم

نه میگم ینی کلا نمازخون  و محجبه بودی؟؟منظورم فقط طول چله نیست

ن محجبه که نبودم نمازمو ولی میخوندم اما همیشه میموند آخر وقت اینا 

اها..مرسی عزیزجان

من اصلا ازدواجمً جورنميشه گفتن جن عاشق بهت چسبیده حسوده اون بختتو. بسته تو دیواره بعضی وقتا صداهایی داخل دیوارمیشنوم البته من شجاعم نمیترسم ازاینچیزا

غریب فی بلادی /💖 چنگال 71/💖
من که یادم نیست مجلس دعا چی بود بعدشم کسی رو نمیشناسم 

مجلس دعا نمیخاد یادت باشه. بری پیش آدم معتبر خودش بهت میگه اصن دعایی هست یا ن. البته ب این ک تو سایت ها شماره میذارن نرو

Falll_nnab@

عزیزم‌من خودم‌ نزدیک عقدمه و مشکلی ندارم. ناراحتیم بخاطر یه دخترعمم هست که عین خواهرمه چندبار تا الان مجلسش بهم خورده😔از منم بزرگتره و خیلی ناراحتم واسش. شماره ای چیزی ندارین بدم بهش زنگ بزنه شاید واقعا فرجی شد

عزیزم‌من خودم‌ نزدیک عقدمه و مشکلی ندارم. ناراحتیم بخاطر یه دخترعمم هست که عین خواهرمه چندبار تا الا ...

زنگ جواب نمیده فقط یا حضوری یا تو تلگرامم بهش ایدی تلگرامو بدین 

2706