2737
2739
عنوان

میشه نظرتون رو درمورد قسمت در ازدواج بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 1729 بازدید | 166 پست
خب یواشکی دوست شو دوتا از دوستام تو دانشگاه یواشکی دوست پسر داشتن هر دو هم با همون دوست پسر ازدواج ...

نه یواشکی ام دوست شم میفهمن موبایلم دائم دستشونه بعدشم من هیچ کار یواشکی دوسندارم تو زندگیم انجام بدم دوستدارم همیشه پاک باشم و معتقد اوناییکه ام دوست میشن درصد کمیشون به ازدواج ختم میشه پسرا گرگن واسه سواستفاده میخوان تازه دوستم بشی فردا هی بهت سرکوفت میزنن ک خودت منو خواستی

جوری زندگی کن که شب موقع خوابیدن بگی امروز هرکاری از دستم برمیومد انجام 
خب منم همینجوریم نه اهل رفتو آمدیم نه فامیل خوب داریم نه اهل پسر بازیم ... آخه پسر ها هیچ کدوم دنبال ...

نه با پسرای اینطوری اصلا دوست نشید....

اونا که دنبال رابطه هستن اصلا قصدشون ازدواج نیست

اگه همچین پیشنهادی داد قبول نکنید

اگر بمونه آدم خوبیه اگر هم رفت که به جهنم که رفت!

دل داده ام بر باد * بر هر چه بادا باد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به هرحال اگه دوست شده بودم شاید ازدواج کرده بودم چون پیشنهاد دوستی خوب خصوصا تو دانشگاه زیاد داشتم ...

منم هروقت میبینم همه دارن همه کار میکنن دخترا و پسرا باهم میگم خدایا من بخاطر تو از همه چی گذشتم تو جواب منو خودت بده

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤
نه با پسرای اینطوری اصلا دوست نشید.... اونا که دنبال رابطه هستن اصلا قصدشون ازدواج نیست اگه همچین ...

خب آخه خیلی پیشنهاد دوستی داشتم اما همشون گفتن اینو میخوان هممممه ... حتی یک نفر هم نبوده که خواسته جن سی نداشته باشه

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤
2728
نه یواشکی ام دوست شم میفهمن موبایلم دائم دستشونه بعدشم من هیچ کار یواشکی دوسندارم تو زندگیم انجام بد ...

کدوم شهری؟!

ببین من تهرانم تو تهران که ازدواج با دوستی کاملا جاافتاده و کسی سرزنش نمی کنه

من دور و برم چند مورد هست

همشون هم از خانواده های نسبتا مذهبی و سنتی...

نمی دونم والا! فکر کنم رو عدالت نیست! وگرنه این تنهایی حق من نبود...😔😔

تو ظاهرت عیب و ایراد نیست یا مثلا نیتت پاک بوده یا نه دل کسیو نشکستی پدر مادرت راضین ازت ؟ خوش اخلاقی ؟ قضیه چیه آخه ؟ به هرحال باید یه خواستگار بیاد برات و توام ازدواج کنی دیگه 😕 

2738
کدوم شهری؟! ببین من تهرانم تو تهران که ازدواج با دوستی کاملا جاافتاده و کسی سرزنش نمی کنه من دور و ...

شهرمون کوچیکه اگه دوس شم آبروم میره و دیگه هیچکس منو نمیگیره

خب آخه خیلی پیشنهاد دوستی داشتم اما همشون گفتن اینو میخوان هممممه ... حتی یک نفر هم نبوده که خواسته ...

الان دخترخاله ام تو دانشگاه با یکی دوست شده فکر کنم دوسالی میشه

میگه همون ماه اول پیشنهاد داد برم خونشون ولی من قبول نکردم و گفتم اگه اینطوره کات می کنم

اما می گفت خودش کوتاه اومد و دوساله باهمن بدون رابطه(البته خداوکیلی گفت در حد بوس و بغل رابطه دارن😑ولی بیش تر نه)

هم خانواده پسر کامل درجریان هستن هم خانواده دختر

حرف ازدواج هم زدن!!!

خب ببین این ۱۳ سال از من کوچیکتره داره همینجوری ازدواج می کنه به نظرت من حق ندارم غصه بخورم و پشیمون باشم؟!!!!

2706