2733
2739
عنوان

تموم شد

243 بازدید | 25 پست

امروز پدر مادرم برام بليط گرفتم از اين غربتي كه ٤ سال جوونيم تباه شد بيام بيرون 

شوهر من بدترين مرداس مردي كه بجز نامردي چيزي بلد نيست..شوهرم من كتك ميزد متادون ميخورد پولنميداد فحش هاي بد به مامانم ميداد امروز مادر شوهرمو صدا زدم بيا بهش ميگم كتكم ميزنه پسرت ميگه اشكال نداره مرده ميگم ابروي منو برده جلو فاميلام ميگه نبايد ببريش پيش فاميلات ميگم پول نميده ميگه تو برديش خونه بابات از كارش افتاده ميگم سرم از كتكاش درد ميكنه ميگه تقصير تو هس بايد خونت تميز باشه و براش ارامش درست كني ميگم اگه بابام بفهمه كتكم ميزنه نميذاره ديگه زندگي كنم بهم ميگه تهديد ميكني مارو ؟

الان تو فرودگاهم من دارم ميرم شهر خودم كه پروسه طلاق انجام شه ..بجاي اينكه بگه نرو بهم يا پول بگه داري تو راه اس داده تو خونه من ديگه پاتو نذار ...ديگه ازش متنفرم فقط يه حس عادت مونده برام همين 

نظراتتون بگيد لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
زودتر از اینا باید میرفتی موفق باشی تو ادامه مسیرِ زندگیت♥️

واقعا ديوونن خانوادگي 

مامانش بهم ميگه تو از مادرت وزن داداشت ياد نگير زندگي از زناي خوب ياد بگير

زنيكه بي شرف بي وجدان

2738

مگه خونت کجاست؟ 

یه لحظه فکر کردم خارج از ایرانی

چه مادر شوهر بی منطقی داری

انشاالله هرچی مصلحتت هست اون بشه. 

♦️نظره هرکسی برای خودش محترمه♦️                      🚫توهین و تمسخر فقط بخاطر نظر ممنوع 🚫
خودتو خلاص کن جدایی یه ماهاولش سخته و بهدش یه حس شیرین آزادی داری

اصلا از تنهايي تو اين شهر افسردگي گرفتم اينقد تو سرم زده روزي ٣ تا كدئين ميخوردم هيچ وقتم پول نداشت همش مامانم به من پول ميداد

یعنی زنای کتک خور

نه يعني زن داداشت و مامانت به شوهرشون احترام نميذارن 

داداش من تا حالا انگشتش به زن داداشم نخورده سالي يه بار مسافرت خارجي مي برتش 

بابامم خونه زده بنام مامانمم اصلا هم دس نميزنه بهش

2706