2737
2739

غیر ممکنه  

مگه همینجوری مینویسنت تو لیست 

چجوری انتخاب واحد کرده پس 

چجوری میرفته تو سایت نمره هاشو چک میکرده 

محاله محاله ...

امکان نداره ..اره نکه مردم دانشگاه نرفتن تا حالا این چیزارو نمیدونن

امضام نیومد:|👐
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عرض کردم اینکه ب دوستاش گفته با پول اومدم دانشگاه درسته و الا مگه میشه همینجوری بری دانشگاه و بری س ...

مشکل اینه که دانشگاه حتی با هزار میلارد پول هم نمیتونه کسی رو ثبت نام کنه.سازمان سنجش اسامی رو به دانشگاه اعلام میکنه

تکنسین اتاق عمل و پرستاری رو حتمی میاره پزشکی رم میتونه بیارع یع جا خوب انتخاب رشته کنه 

هر مشاوری رفته بود بهش قول۹۰%پزشکی آزاد داده بودن...الان اومده میگه هم آزاد هم دولتی هردوش پرستاری قبول شدم

2728
هر مشاوری رفته بود بهش قول۹۰%پزشکی آزاد داده بودن...الان اومده میگه هم آزاد هم دولتی هردوش پرستاری ق ...

بومی زده فقط یا شهرایِ دیگه رم زده؟

نگو قصه آخرش مرگ منه...داره چشمات منو آتیش میزنه...نگو از تلخیه دنیا سیرم ...نگو میرم نگو ک میمیرم#من_یک_چاوشیستم      کاربرقدیمی ام
2740
اگه واقعا پول داده که سرش کلاه رفته حسابی

مصادره میشود اموال

پس میگیرن

نگو قصه آخرش مرگ منه...داره چشمات منو آتیش میزنه...نگو از تلخیه دنیا سیرم ...نگو میرم نگو ک میمیرم#من_یک_چاوشیستم      کاربرقدیمی ام
فردا منم ی سر برم دانشگا فرهنگیان اطلاعات ب دس بیارم یه کم پس فردا برم سرکلاس صندلی ام خودم با خو ...

منم فرهنگیان دوس دارم صندلیم از کلاس بغلی میگیرم

کی به کیه بیا بریم😂😂😂😂

زندگی را زندگی باید کرد💖
هردوش فک کنم

انتخاب رشتش شاید خوب نبوده.

وگرنه با۲۰۰۰ میشه پزشکی قبول شد

شانسی هم هس...

منم فرهنگیان دوس دارم صندلیم از کلاس بغلی میگیرم کی به کیه بیا بریم😂😂😂😂

خخخ

اره والا 

زنگ تغذیه چی بیاریم با خودمون؟

2706