2733
2739
عنوان

چرا مامانم نمیاد بریم بیرون😔😔

557 بازدید | 22 پست

خسته شدم تو خونه پوسیدم از اول تابستون دارم ب مامانم اصرااااار میکنم ترو خدا بیا بریم؟ بیرون یکم بگردیم هوامون عوض شه اصلااا نمیاد 😔😔خودمم ک هیچ دوستی ندارم باهاش بگردم دو روز دیگه هم ک میرم خوابگاه ماهی ی بار میام دلم میگیره خو 😓😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من خونه رو بیشتر دوست دارم مامانم بیرون از خونه رو

ماماناتونو عوض کنین با استارتر😅😅😅

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
2738

خب خودت برووو...والا تنهایی راحت ترم هست..من ک بهم خوش میگذره میرم بیرون گردی اخرشم خودمو مهمون میکنم 😋

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

چرا خودت نمیری با دوستات مثلا یا دختر خاله و ... 

من مجرد بودم را به را با دختر همسایه میرفتیم بیرون خرید ، همه جا هم پیاده میرفتیم خیلی کیف داشت . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
خب خودت برووو...والا تنهایی راحت ترم هست..من ک بهم خوش میگذره میرم بیرون گردی اخرشم خودمو مهمون میکن ...

واقعا خودت تنهایی میری بیرون میگردی اخه اون جوری ک اصلا خوش نمی گذره 😞

2706