2733
2739

تو ۱ هفته همه چیزمو از دست دادم 

بچم...کارم..همسرم... 

حالم بده خیلی ناراحتم  شب و روز فقط زل میزنم به به نقطه...نمیدونم تکلیفم باشوهرم قراره چی بشه  واسه بچه هم بگم که سقط شد و شوهرم بعد سقط خییلی منزوی و سرد شده... بخاطر شرایط جسمیم بعد سقط هم از کار اومدم بیرون... کسی که بتونه از آینده بهم بگه و یا کسی که بتونه بهم بگه تو زندگیم داره چی میگذره رو میشناسید بهم معرفی کنید میگیر خرافاته یاهرچی... مهم نیس فقط یه چیزی میخوام حالموخوب کنه

من مبشناسم عزیزم . سرکتاب باز میکنه . درخواست دوستی بده بهم 

حرفاش کاملا درسته . کارش با قرانه خانم خیلی مومنیه. هزینه هم 20 میگیره

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از امام حسین کمک بگیر..نیت کن مشکلاتت حل شد روز تولدش شیرینی بگیر پخش کن..💚💚💚💚

ببین من غرق مشکل هم باشم اسم امام حسین حالمو خوب میکنه نمیدونم توام اینطوری هستی یا نه💜💜💜

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
2738

توکل کن ب خدا و توسل ب ائمه ان شالله هرچی خیرو عافیت براتون رقم بخوره

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔

همسرت زمان میخاد همین طور خودت  دوباره هردو خوب میشید سعی کن رابطه خودت و همسرت گرم نگه داری قدر همدیگر بدانید باقی چیزا درست میشه 

منم بچه از دست دادم و الان تازه فهمیدم همسرم سرطان دارد و شاید انم از دست بدهم 

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید

شما وقتی دست رو دست گذاشتی توقع سرنوشت خوب داری ؟؟؟هیچکس جز شما ایندتو تغییر نمیده ..پس به جای زل زدن پاشو ....یه بچه سقط شده و دوره سوگواری تموم میشه یعنی باید بشه ..مگه کسی مقصره که شوهرت سرد شده آخه..کارتو چرا ول کردی ؟؟؟شما هوش عاطفیتون پایینه عزیزم 

الهی بمیرم برات خدا دلتو شاد کنه انشالا

خدا نکنه عزیزم ایشالا حال دل شما هم خوب میشه خواستم بگم قدر همدیگر بدانید این شما دوتا هستید که تکرار نمیشید والا کار و بچه به لطف خدا درست میشه 

قشنگ حال دلتو میفهمم دوستم 

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید
2706