2737
2734
عنوان

خاطرات دهه ۶۰ و ۷۰

| مشاهده متن کامل بحث + 657 بازدید | 115 پست
من٢١ اما اون فيلم رو نديدم چرا؟؟؟؟

نمیدونم یک بار هم آی فیلم گذاشتش شاید اون موقع خیلی کوچولو بودی چون یادمه خودمم سنی نداشتم شاید ۶سالم بود چون یادمه نوشتن بلد نبودم

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
نمیدونم یک بار هم آی فیلم گذاشتش شاید اون موقع خیلی کوچولو بودی چون یادمه خودمم سنی نداشتم شاید ۶سال ...

عزيزم اميدوارم كه سلامت و شيرين روزگار باشي🌹

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهترین فیلم دوران کودکیم بود دانشجوهایی بودن ک اومده بودن تهران دانشگاه درس بخونن هرکدوم مال یک شهر ...

یادمه اسم فیلمش یادم‌نمیاد نصر الله رادش توش بازی میکرد ن؟

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜
2731
اره

یادش بخیر😭😭نوار کاستای شادمهر داریوش😭

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜
2740
ممنون عزیز دلم ب همچنین گلم😘😘

😘

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/