2726
عنوان

خاطرات دهه ۶۰ و ۷۰

657 بازدید | 115 پست

بیاید از خاطرات قدیما بگین

شما هم دلتون برا قدیما بشقابای گل سرخی خونه های حیاط دار .آخر هفته ها خونه مانبزرگ تنگ شده؟

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜

اره برای مامان بزرگم دلم تنگ شده کاش زنده بود 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یادمه باخالم هم سن بودیم لیوانوآب میکردم بانی مثلاقلیونه ادا آدم بزرگارودرمیاوردیم😂

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2728
من دلم تلوزیون قدیمی میخواد  ۱۲ اینج بودن؟  چه گوگولو بودن زردد😍😍😍

منم خیلی دلم تنگ شده همه چی خیلی خوب بود

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜
هنوز خونمون حیاط دار وپرازگل وگیاهه ولی مامان بزرگ خدارحمتش کنه ب دیارباقی شتافت ااااااخ جوونی 26سال ...

خوش ب حالت منم یه بالکن دارم کلی گل و اینا چیندم یه حوض کوچولو و رادیو قدیمی هم گذاشتم یه تخت چوبیم هس😍😍

منم دلم برای بازی هفت سنگ تو کوچه تنگ شده برای یه قل دوقل تنگ شده برای لی لی بازی عمو زنجیر باف  برای کفش میخی (اون موقع اینجوری بهش میگفتن نمیدم اسمش چیه) با اینکه پسرونه بود عاشقش بودم 

وخیلی چیزای دیگه اخخحخخ یاد بچگی بخیر تا کلاس پنجم همه چی قشنگ بودبعدش دیگه هیچی بدرد نخوردددد۷۷هستم

خلاصه ی زندگیه خیلیامون‌.......👇.                                                                                                  اولینباری که دلت میشکنه💔 ، اولین باری که یه تلخی رو توی زندگیت مزه می کنی 😣، اولین باری که با درد آشنا میشی ...فریاد میزنی🙁 ، حال بدت رو به همه نشون میدی 😔، درون و بیرونت با هم آوار میشه ، به غریبه و آشنا متوسل میشی واسه درد دل کردن و آروم شدن ...تهش اینه که هربار توی آینه ضعیف ترین موجود دنیا رو میبینی از خودت و احوالِ پریشونت بیزار میشی !یه مدت که بگذره ...دوزِ دردا و تلخیا و شکست ها که بره بالاتر ، زخم های عمیق تر رو که حس کنی کم کم ساکت میشی و میریزی تو خودت ...یه نقابِ درجه یک برای خودت انتخاب میکنی و میزنی به صورتت میشی شادترین نسخه ای که خدا میتونست ازت بسازه☺                                                                   👸امسال تولدم ارزو کردم که سال بعد تولدم دیگه ارزوهای امسالمو نداشته باشم ❤❤خدایا ارزوهامو بروارده کن .......

من دلم برامدرسه برابوی کیفو دفتروکتابه نو دلمـتنگه

دلم برابابابزرگم که روز اول مهر کلاس اول منو برد مدرسه تنگه 😭به رحمت خدارفته بابا بزرگـجانم 

دلم براخونه چن سال پیشه بابا بزرگم که میرفتیم اونجا نزدیکش جوی آب بود همش تو جوب بودیم که الان خشک شدع آبش دلم تنگه 

😭😭😭😭براخیلی چیزای دگم 

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
من دلم برامدرسه برابوی کیفو دفتروکتابه نو دلمـتنگه دلم برابابابزرگم که روز اول مهر کلاس اول منو برد ...

دلم گرفت😭

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2706