2733
2739
عنوان

خیلی ارومم‌ دوستم میگه بی عرضه ام

240 بازدید | 6 پست

من شخصیت ارومی دارم اگه کسی کاری میکنه که اذیت میشم دعوا راه نمیندازم مخصوصا اگه دوست و اشنا باشه  مثلا یه بچه گربه واسه واگذاری گذاشتم یکی از اشناها گفت من میخوامش گفتم چه بهتر که به اشنا بدمش واسه همین هرکی زنگ زد واسه واگذاری رد کردم الان بعد از ۵ روز اشنامون گربه رو پس فرستاد گفت نمیتونم و من رو تو سختی گذاشت که باز دنبال سرپرست بگردم دوستم گفت چرا باهاش دعوا نکردی بگی که مسئولیت قبول نمیکردی وقتی میدونستی نمیتونی و.... ولی من هیچی نگفتم فقط گربه رو پس گرفتم اینو مثال زدم بگم تو همه چیز همینجوری ارومم واقعا بی عرضه ام؟ یا اینجوری بودن خوبه؟دوستم سر کوچیکترین‌چیزی به همه میپره و سر این خیللیارو ناراحت کرده به نظرتون کار اون خوبه؟البته بگم جایی که بدونم حقمو میخورگ دیوونه میشم ولی واسه دوست و اشنا رو نمیشه چیزی 

خیلی خوبه که صبورو ارومی

اما سعی کن این خصوصیتت برای چیزای بی اهمیت باشه

اگه یه وقت دیدی داره ازت سوءاستفاده میشه برخورد کن

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه خوبی

منم تقریبا کمی اینجوریم ولی واسه خانواده درجه یک نه😁همه رو میخورم😐✋

دوران نامزدی برای دختران چه دورانی است؟دورانی که هیچ کس مخارجتو به عهده نمیگیره ، ولی سر اینکه کی اختیاردارته دعواس😐😂😅