2737
2734

من موهام خیلی زودچرب میشه چیکاربایدبکنم مثلاامروزرفتم حموم فرداچرب چرب میشه 

بعدمن صورتم کلی جوش داره ۱۷سالمه یه پمادمیشناسم ابکیه بزنم به جوشام حدودامیبره میترسم بزنم اخه میگن بایدبزاریم جوش خودش بره خطرداره داروبزنیم درسته بعدبرامن جوش لکه هم دارم

همسایه عوضیمون ساعت دونصفه شب بامشت میکوبید به دیوار حالا خداروشکر من خواب نبودم داشتم «شیپور»تمرین میکردم ملت دیونه شدنا!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا جوش نمیدونم ولی برا موهات اگه با شامپوهای قوی بشوری پوستت بیشتر چرب میشه پس با شامپو مخصوص استحمام روزانه موهاتو بشور یا یه شامپوی ملایم

آنان که بودنت را قدر نمیدانند رفتنت را نامردی میخوانند
2728

من خودم رو پیشونیم جوش زیر پوستی کلی زده.بعد سرکه سفید زدم صورتم

قبلن هم چند بار اتجام دادم

بنططرم خیلیی تاثیر مثبت داره

درضمن سرکه ام که ضرر نداره.از دکتر ام پرسیدم گفت اثبات نشده ولی حس میکنی تاثیر دارع بزن

فامیل ابجبم پوستشو سرکه سیب میزنه پوستش میدرخشع با اینکه حدودا ۴۵ ۴۶ سال داره

تبجی من قبلا خ صورتش جوش داشت دگتر سبه دارو بهش داد اونارو زد همش خوب شد ولی ازون ور موهاش ریزش گرفت واس از بین رفتن جوش هر وقت متوجه شدی جاییت داره جوش میزنه قبل از اینکه بزنه روش س چار بار یخ بزار رو جوشای دیگتم بزار ولی روزی دو س بلر باید بزاری یخ جوشارو ک تازه زدن و در حال زدن هستنو از بین نیبره ولی جای جئش و لکه رو س چیزای تو نت هس ولی هیچ وقت از دارو استفاده نکن هر چقدرم خوب باش عوارض داره ولی چیزای طبیعی اگ ب طور مکرر استفاده کنی واقعا دلت بخاد جوشات برن میتونه ب اندازه ی دارو اثر کنه و البته عوارض نداره

گرگ همیشه گرگ می زاید گوسفند همیشه گوسفند...تنها انسان است که گاهی گرگ میزاید گاهی گوسفند

برای پوستت که حتما باید بری دکتر

رفتی دکتر راجع به موهات هم سوال کن😅  (شوخی)

موهات چربه شامپوتو عوض کن بعدم مو رو هر جور عادت بدی همون جور میشه اگه هر روز بشوری هر روز چرب میشه 

دستمو ول نکن🤲🏻
2738