2737
2739
عنوان

خانم های تحصیلکرده یه لحظه لطفا تشریف بیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 2260 بازدید | 121 پست
چه دانشگاهی خوندین? استخدامی میاد بر این رشته? راضی هستین از رشته? اون کارخونه ها چقد حقوق میدن?

صنایع غذایی فقط تو کارخونه استخدامی داره . حقوق اداره کاری و کارگری تعلق میگیره زیاد نیست 

لایک نکن دوست عزیز ❤
ببین صنایع غذایی رو برو، حالا خدا بزرگه شاید با خانواده رفتی تهران یا خود کرمانشاه یا مثلا ازدواج کر ...

بله درست میگین

کرمانشاه رفت و امدش برام راحت تره اما نمی ارزه بخاطر رفت و امد برم گیاه پزشکی

سلام.حالدان چیونه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی,هست مهندسی علوم و صنایع غذایی,خونده باشه?

بله خواهرم ارشد صنایع غذایی داره رشته خوبیه

خودم گیاهپزشکی خوندم رشته سختیه و بازار کار نداره ، اما برای ارشد رفتم گرایش باغبانی

وقتی غمگین هستیددنیا شما را به مسخره میگیردوقتی خوشحالید، دنیا به شما لبخند میزنداما وقتی دیگران را خوشحال میکنید،دنیا به شما تعظیم میکند ...
2731
بنده یک عدد گیاه پزشک بیکااار 100 در 100 صنایع غذایی بهتره،  کارش بیشتره اما گیاه پزشکی و کلا ...

من همیشه خوشم میومد ازین رشته.‌مثلا نمیشه یه چند نفر جمع بشن محصولات گیاهی رو خودشون تولید کنن بعد یه فروشگاهی چیزی مثل مثلا عطاری درست کنن. نمیدونم قرصای گیاهی و انواع روغن های گیاهی و...؟؟؟

عه جدی؟من نمیدونم چرا احساس میکردم باحاله😂

چون تو مزارع و باغ ها باید بری شاید جالب باشه،  اما خیلی حفظ کردنی داره،  واحدای درسیش حشره شناسی،  بیماری شناسی، کنه شناسی،  نماتد شناسی،  ویروس شناسی، افات باغی،  افات زراعی، افات میوه،  افات سیفی جات،  بیماری های درختان میوه،  بیماری های باغی،  بیماری های مزارع و....  هست.  هر کدومش هم حدود 100 تا اسم لاتین با مشخصات و جزییات دست و پای حشرات و بیماری هاست که باید حفظ کنی

قابل توجه استارتر 😁

2740
اوو از کرمانشاه میخای بیای تهران واس آزاد؟ من خودم تهران مرکزم ولی ب نظرم سخته واست

اتوبوس مستقیم داره هواپیماو اینام هست

سختی ها رو تحمل میکنم که بعدا پشیمون نشم

عزیزم میشه راجب دانشگاه تهران مرکز یکم توضیح بدین?

خوابگاه نداره دانشجوهای غیر تهرانی کجا ساکن میشن?

سلام.حالدان چیونه؟

عزیزم 

هیچ کدوم بازار کار نداره

اولی که فکر کنم مهندسی کشاورزی گرایش گیاه پزشکی باشه؟؟؟

دومی هم که کارخونه ها استخدام می کنند که اونا هم به همین راحتی ها نیست

شما که هزینه برات مهم نیست حداقل یه چیز بهتر بخون سال دیگه ایشالله 

4 سال درس بخونی فقط یه لیسانس که اصلا شغلی نداشته باشه خودت فردا سرخورده میشی 

اگه اهل درسی می تونی 10 سال درس بخونی تا دکترا بتونی جذب دانشگاه بشی  صنایع غذایی باز بهتر 

ببین ارشد چه گرایشی ازش می تونی شرکت کنی شاید بشه ارشد تغذیه گرفت اصلا