2733
2734
عنوان

خانم های تحصیلکرده یه لحظه لطفا تشریف بیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 2260 بازدید | 121 پست
بنده یک عدد گیاه پزشک بیکااار 100 در 100 صنایع غذایی بهتره،  کارش بیشتره اما گیاه پزشکی و کلا ...

مرسی عزیزم

تا دکترا ادامه بدی باز کار نیست?

استخدامی برا این رشته میاد?

چه دانشگاهی خوندین?

سلام.حالدان چیونه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از شهرستانهای استان کرمانشاه

ببین صنایع غذایی رو برو، حالا خدا بزرگه شاید با خانواده رفتی تهران یا خود کرمانشاه یا مثلا ازدواج کردی  رفتی شهر بزرگ، ولی گیاه پزشکی رو اصلا نری بهتره، چهارسال بری اخرم هیچی

نه بابا،  کجاش باحاله همش باید دنبال سوسک و حشره بدویی که ببری نشون استاد بدی نمره بگیری،  ...

عه جدی؟من نمیدونم چرا احساس میکردم باحاله😂

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
2731

هیچکدوم اینا رشته هایی اینده داری نیستن از نظر من . اگه آزاد میخای بری بدون کنکور بیا برو یه رشته درست حسابی . جا تو بودم میخوندم برا مامایی یا پرستاری یا هوشبری اینا اینده دارن . دبیرستان چی خوندی ؟ 

لایک نکن دوست عزیز ❤
من صنایع غذایی خوندم ..کار برام هست..ولی شخصی تو کارخونه ها

چه دانشگاهی خوندین?

استخدامی میاد بر این رشته?

راضی هستین از رشته?

اون کارخونه ها چقد حقوق میدن?

سلام.حالدان چیونه؟
2738
مرسی عزیزم تا دکترا ادامه بدی باز کار نیست? استخدامی برا این رشته میاد? چه دانشگاهی خوندین?

استخدامی برا این رشته نیست، خودت رو گول نزن،من پیرا پزشکم بازم برام کار نیست، هر ازمون استخدامی نهایت دونفر بخواد اونم مال پارتی دار و سهمیه داره

هر كدوم كه بازار كار داره برو من رشته اي كه سرارسري قبول شدم رو خوندم ولي ازاد بازار كارش بهتر بود ...

نمیدونم کدوم بازار کار بهتری داره

اینجا دوستان میگن صنایع بهتره

سلام.حالدان چیونه؟
مرسی عزیزم تا دکترا ادامه بدی باز کار نیست? استخدامی برا این رشته میاد? چه دانشگاهی خوندین?

اگه میخوای ادامه بدی، صنایع غذایی که بهتره،  کارخونه های مواد غذایی رو هوا میزننت

استخدامی که اصلا،  سال قبل یا دو سال قبل بود که استخدامی داشتن،  یک نفر مرد میخواستن،  سیستان بلوچستان.  چون تخصصی گیاهیه حتی برا معلمی علوم و زیست هم نمیخوان.  باز  زیست شناسی بود یه چیزی

من فردوسی مشهد خوندم

2706