2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من شوهرم پسر عمومه ... یه سری خوبیا داره یه سری بدیا ... ولی بدی هاش بیشتره نمیشه به پدر شوهر مادرشوهر رو ندی چون فامیلی ... خوبیش اینه که فامیل هامون مشترکه مثلا عمه من عمه شوهرمم هست و همیشه تو جمع های فامیلی هستیم 🌹🌹🌹😀 

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
2740

نه چون همه چیز گذشته خانوادتو میدونن حتی یه خطا هم باشه هی سرکوفت زده میشه و اگه مشکلی باشه بقیه فامیلم دخالت میکنن و اگه مشکلی باشه موجب قطع ارتباط کلی فامیل میشه البته ما دیگه الان پسر مجرد نداریم سه چارتا داریما ولی 💩ان واسه هنین نمیتونم ازدواج فامیلی رو تصور کنم تو اگه موردت خیلی خوبه قبول کن 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

اصلا موافق نیستم چون واقعا حسم ب پسرهای فامیل ک سن شون بهم میخوره خواهر برادریه چندسال پیش پسرداییم که خیلییی دوستم داشت ازم خواستگاری کرد و بهم گفت خیلییی دوستت دارم منم بهش گفتم برام مثل داداشی.و چون پدر و مادرم فامیل بودن و عواقبش را دیدم اصلا دوست ندارم

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
من شوهرم پسر عمومه ... یه سری خوبیا داره یه سری بدیا ... ولی بدی هاش بیشتره نمیشه به پدر شوهر مادرشو ...

منم تا ميخام يكم سرد بشم خودم خجالت ميكشم ميگم عروسيشونم نبودم فلان كارو مثلا ميكردم واسشون 😂

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
منم تا ميخام يكم سرد بشم خودم خجالت ميكشم ميگم عروسيشونم نبودم فلان كارو مثلا ميكردم واسشون 😂

🤣🤣🤣🤣🤣👍👍👍 اره دقیقا 

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
2706