2733
2739

کاملا اشتباهه که باعث سفیدی مو میشه درسته آسیب میزنه به مو  اما سفیدی نه  سفیدی مو بیشترین دلیلش ژنتیک ، بیماری های غدد داخلی و بیماری های سیستم عصبی و شوک های جسمی روانی هستش

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖
کاملا اشتباهه که باعث سفیدی مو میشه درسته آسیب میزنه به مو  اما سفیدی نه  سفیدی مو بیشترین ...

نه 

باعث سفیدی مو هم میشه

من به چشم خودم دیدم

무언가를 얻으려고 노력하지 않았다면 울 수있는 권리가 없을 것입니다!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر نمیکنم ربطی داشته باشه

من یه کانال زدم تلگ رام اموزش ترکیبای رنگ هم میذارم گاهی وقتی اگر دوست داشتید میتونی بیای

شنبه ها 😍 سیاست های زناشویی
یکشنبها 😍آشپزی
دوشنبها 😍آرایشی و بهداشتی
سه شنبها 😍سلامت
چهارشنبها😍 نکات ورزشی و تناسب اندام
پنجشنبها😍 اطلاعات عمومی
جمعه ها 😍  آزاد

خانومانه😊
@khanomane134

2731

دوست من برای چربی مو به موهاش پودر لباس شویی زد همش سفید شد اما خاله ام همیشه با پودر موهاش را میشوره اینقدر تمیز و خوش حالت که نگو 

کلا برای بعضی ها ممکنه سفید کنه باعث ریزش بشه برای بعضی ها مثل ویتامینه است بستگی به جنس مو داره 

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........
کل کوهاش سفید شد 😱

نه همش ولی مثل یه خانم 40 ساله موی سفید داره 

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........