2733
2739

هر کدوم از روشهای پیشگیری مشکلاتی دارن. من به نظرم کاندوم از همه بهتره. شما کدوم روش را استفاده می کنید ؟

قرص ؟

طبیعی ؟

کاندوم ؟

ای یو دی ؟

وازکتومی ؟

آسایش دو گیتی، تفسیر این دو حرف است با دوستان مروت با دشمنان مدارا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
طبیعی و کاندوم

یعنی یه وقتا طبیعی یه وقتا کاندوم ؟ آخه طبیعی ممکنه بالاخره پیش بیاد و بارداری به وجود بیاد. نه ؟

بستن لوله ،همزمان طبیعی ،اگه شوهرم قبول میکرد دو سه روش دیگه هم انتخاب میکردم، از بس فوبیای بارداری ...

آره منم، نمی خوام ولی نه دیگه تا این حد ! ایشالا همیشه سلامت باشی. ولی بستن لوله خوب نیست، دستکاری توی سیستم بدن برای چی آخه.

2738
آره منم، نمی خوام ولی نه دیگه تا این حد ! ایشالا همیشه سلامت باشی. ولی بستن لوله خوب نیست، دستکاری ت ...

من‌چهار ساله بستم خداروشکر راضی هستم 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌

طبیعی وقتی میخوایم زمانش طولانی تر بشه کاندوم 🙈

۶ ساله ازدواج کردم همین روشه تا حالا ک کلاه نرفته سرمون مرد باید بتونه دیگه

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.

فقط طبیعی وقرص

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 
ک. ا. ن. دو. م

کاندوم را لازم نیست اینجوری بنویسیم، مگه ایرادی داره ؟ یه محصول بهداشتیه دیگه. طرف سایت زده اصلاً آدرسش کاندوم دات آی آر  است و نماد اعتماد هم داره ! نیازی نیست اینجوری بنویسیم که ! :-) توی سایتش یه تنوعی از کاندوم گذاشته که هیچ جا ندیده بودم !

2706