2733
2734
عزیز من بچه هشت ماهه دارم.میخان بزن. یکی اینکه آب جوش سالم هست بهش بدم؟ دوم اینکه مثلا جایی هست بت ...

ببین عزیزم اول از همه خودتو اماده هر چیزی بکن

این امادگی ب این معنی نیس ک شرایط بد میشه لزوما نه

ولی روحیه ات جوری باشه ک بتونی خودتو با شرایط  اتفاقاهای جدید وفق بدی

ی سری خانما وسواس دارن اصلا این سفر براشون خوب نیس یعنی خودشون اذیت میشن.

اب جوش ب وفور هست . موکبهای ایرانی زیاد هست چون عراقی ها شاید متوجه منطورتون نشن پیش ایرانیها برو برات اب جوش میریزن.

شیرخشک هم از اینجا ببری بهتره.

لباسم شبهاش ممکنه خیلی سرد بشه

روزهاش هم گرمه ب شدت

پارسال ک بارندگی هم بود 

وسایل سنگین و اضافی  اصلللللااااااا  برندار پیاده روی اذیت میشی کالسکه بچه هم ک ببر

کفش کتونی راجت ببر. ترجیحا ی کتونی سبک و یه شماره بزرگتر از پات ک تو مسیر پات ورم کرد اذیت نشی. ی دمپایی سبک هم برا حمام و تو راه اکه خسته شدی بردار.

تو موکبها ک میری وضو بگیری شیر هست دیگه اونجا شیشه رو میشوری. لباساتون رو میتونی بشوری . عضی جاها ماشین لباس شویی هم هست اگه سالم مونده باشه میشوری.

خوش ب حالتون من امسال نمیتونم بیام. برام دعا کن تو روخدا. ی قدمم ب نیابت من بردار

میشه به نیت ازدواج مجددم صلوات بفرستید و برای عاقبت بخیریم دعا کنید.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از کجا باید تهیه کنم؟

سیسمونی فروشی ها دارن حتما. داروخونه هم برو. من نمدونم از کجا گرفتم. 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2731
مررررسی عزیزم.خیلی کامل بود توضیحات.حتما به یادت میمونم😍

بازم سوالی داشتی در خدمتم.

کاش بودم تو راه کمکتون میکردم.

روز اول پیاده روی هم چون بدنتون عادت نکرده زود خسته میشید شونه درد و اینا . با همسفرهاتون بدنتون رو مالش بدید خستگیش در بیاد.

برنامه ریزی کنید مثلا 4 روزه پیاده روی کنید

ساعت 4/5 غروب ب فکر اسکان شب باشید اگه جز افرادی هستید ک شب رو میخوابید روز رو استراحت میکنید.چون موکبهای ایرانی زودی پر میشه. مخصوصا موکب امام رضا علیه السلام فک کنم شماره عمودش 285 باشه.

موکبهایی ک مجهزترن رو از قبل پیدا کنید بدونید کجا قراره شب بمونید. و استراحت کنید زودتر برسید. جا باشه براتون.

موکبهای عراقی بعضی هاشونم خیلی خوبه.

تو پیاده روی اروم اروم راه رفتن باعث میشه پا درد و زانو درد بگیری. تند تند راه رفتن کمتر بدن درد میگیرید

بازم سوالی داشتی در خدمتم. کاش بودم تو راه کمکتون میکردم. روز اول پیاده روی هم چون بدنتون عادت نکر ...

ممنون عزیز

دعا کنید سفر همه زوار خصوصا زوار کوچولوها بسلامت باشه

سیدالشهدای مقاومت، حاج قاسم سلیمانی، انظر الینا...
2738
ممنون عزیز دعا کنید سفر همه زوار خصوصا زوار کوچولوها بسلامت باشه

ان شا الله عزیزم

تو راه هم هر سختی دیدید ب یاد حضرت رقیه علیه السلام باشید تحمل سختیهای خودتون راحتتر میشه

توروخدا التماس دعا

من ک دلم الان تو جاده نجف تا کربلاست 

حیف امسال محرومم

یکی دو قدم ب نیابت من بردارید

شنیده ها که زیاده، هر کس یه چیزی میگه  خواهر شوهرم پارسال با پسر دوماهه و دختر ۶ ساله اش رفت و ...

اينو نشنيدم ديدم😊حالا قرارم نيس هر كسي ميره حتما بايد مريض بشه كه، احتماله

به هر حال خواستم روشن بشيد 

اينو نشنيدم ديدم😊حالا قرارم نيس هر كسي ميره حتما بايد مريض بشه كه، احتماله به هر حال خواستم روشن ب ...

ممنون گلم

چی بگم والا منم بعنوان مادر نگرانم، اما چه میشه کرد ، نزاع بین عقل و عشقه

که طبق معمول عشق پیروزه

بقول فاضل نظری:

در راه رسیدن به تو گیرم که بمیرم         اصلا به تو افتاده مسیرم که بمیرم...

با خودتون نعناع خشک یا پونه و اویشن ی مقداری بردارید ک دمنوش درست کنید. ی فلاسک سبک اگه دارید بردارید.البته بین راه دم نوش هم میدن.

دستکش ی بار مصرف هم بردارید.

پاهاتون رو حنا بزنید از الان میگن پوستش رو محکم میکنه.

من هیچ وقت نزدم اصلا پاهام تاول نزد.ولی بعضیا حساسن یا کفش نامناسب دارن میزنن.

اگه خواستید قرار بزارید با همسفرهاتون تو عمودهای شلوغ قرار نزارید عمودهایی ک شماره اش مثلا رند نیست مثل 127/227/327 

سیمکارت من ایرانسل بود راحتتر نسبت ب همراه اول انتندهی داشت. چک کنید سیمکارتهاتون انتندهی داشته باشه برای قرار باهمسفر یا همسرتون.

از اینجا ببا خودتون خرما برندارید.خرما توراه زیاد میدن اگه معده تون حساسه ب شستن اونا حساسید بردارید توراه هرجا اب بود میشورید.

ب جا حوله روسری یا شال نخی سبک بردارید ک کم وزن و کم حجم باشه

پارسال من 2 تا خانوم دیدم ک با ساک و چمدان اومده بودن و کلی اذیت شده بودن.مثلا خانمه کرم شب و کرم روز و ضد لک و .. باخودش اورده بود یا سشوار و چیزای اضافی 

کوله سبک بردارید

لباس زیریا لباس هم میتونید از کهنه هاتون بردارید ک پوشیدید بندازید بره نخواید بشورید.لباس زیر ی بار مصرف هم میتونید بردارید.

وسایل بهداشتی هم بردارید اگه هورمونهاتون بهم ریخت تو راه داشته باشید

شامپو هم تو ظرف کوچولو شامپو بریزید 

کرم هم تو طرف کوچولو ک سبک باشه

ی چیز خیلی مهم

ی جوری برنامه ریزی کنید ک نصفه شب برسید مهران و لب مرز چون گیتها نصف شب خلوتتره. تو روز خیلی شلوغه و تن خانم و آقا ممکنه بهم بخوره. مخصوصا امسال ک ویزاهم نمیخاد.

باز چیزی یادم بیاد مینویسم.

@نگاروحلما           

@سلام110

با خودتون نعناع خشک یا پونه و اویشن ی مقداری بردارید ک دمنوش درست کنید. ی فلاسک سبک اگه دارید برداری ...

ان شاالله حاجتتو از دست علمدار بگیری 

ممنون، خودمم به این خیلی فکر میکنم امسال که ویزارو برداشتن فوق العاده شلوغه

دعامون کن

2706