2733
2739
ان شاالله حاجتتو از دست علمدار بگیری  ممنون، خودمم به این خیلی فکر میکنم امسال که ویزارو برداش ...

ممنونم عزیزم خیلی التماس دعا.ان شا الله سعادت داشته باشم ک یادم کنید و خیلی دعام کنید.

ان شا الله زیارت با معرفت و مکرر روزی هرساله تون بشه. و ب سلامت برید و ب سلامت برگردید

میشه به نیت ازدواج مجددم صلوات بفرستید و برای عاقبت بخیریم دعا کنید.  

سلام عزیز شما رفتین با بچه کوچیک؟

براي همه دعا كنيد مثل پروردگار ك مهربانيش برهمه سايه افكنده است اي دوست مرا دعا كن شايد نزديكتر از من ب خدا ايستاده اي🙏🏻  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شنیده ها که زیاده، هر کس یه چیزی میگه  خواهر شوهرم پارسال  پسر دوماهه و دختر ۶ ساله اش رفت و ...

سلام عزیزم شما رفتی پیاده روی؟من دخترم ۲سال و خورده ای داره نمیدونم برم یا نه شوهرم اصرار داره که بریم

سلام عزیزم شما رفتی پیاده روی؟من دخترم ۲سال و خورده ای داره نمیدونم برم یا نه شوهرم اصرار داره که بر ...

سلام عزیزم شما چه تصمیمی گرفتید منم پسرم ۴ سالشه همسرم میگه بریم منتها پسرم بدنش حساسه و ظریفه

2728
سلام عزیزم شما چه تصمیمی گرفتید منم پسرم ۴ سالشه همسرم میگه بریم منتها پسرم بدنش حساسه و ظریفه

سلام عزیزم تصمیم گرفتم برم هرجا که اذیت شدم ماشین میگیرم و میرم مستقیم تا کربلا همینطور برگشت به شهرم