2737
2739
عنوان

اقدامی های مهر ۹۸ بیاین دور هم باشیم😘

| مشاهده متن کامل بحث + 2245 بازدید | 244 پست
سلام عزیزم اره لتروزول خوردم یکشنبه سونو فولی دادم ۶ تا فولی داشتم ولی یکیش ۲۴ بود فقط همون روز دوتا ...

عزیزم منم دیروز سونو دادم فولی ۲۱ داشتم و دیشب اقدام داشتم انشالله ک بگیره

میاد اون روزی که دستاتو بگیرم....اِرمیا  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منو در جریان بذار حتما منتظر خبرای خوب هستم ازت 🤩💓

حتما عزیزم فقط من زیاد وارد نیستم با این سایت😂شما چیکار کردی؟در اقدامی؟

خدایا یه نی نی سالم بزار تو‌دلم 🌷
2728
الهی انشالله خوش خبر باشی عزیزم... من دیروز سونو فولیکول دادم فولی غالب ۲۱ میل داشتم...انشالله ک بگ ...

همه به من میگفت ۲تومان 

ولی من بیمارستان خصوصی لاله انجام دادم خود iui۵۸۰تومن شد 

با سونو و دارو و اینا روهم ۱ملیون 

زندگی چیز دیگری شده است تا به نامت رسیده ایم (یاحسین علیه السلام) 😍
2738
شاید عفونت داری لک لانه گزینی برا همه اتفاق نمی افته 

اخه من خیلی دیدم برا بعضیا لکه لانه گزینی اتفاق نمیفته از چن نفر پرسیدم گفتن نه ما نداشتیم

خدایا مرا آن ده که آن بِه....
من صد تا تاپیک هم بزنم هیشکی جواب سوالمو نمیده  عایا دیدن رگه های خونی در ترشح اونم به مقدا ...

بله. ممکنه تخمک گذاری دیر انجام بشه و به دنبال اون لانه گزینی دیر انجام بشه و شما آخرای سیکل خودت، علائم رو ببینی

سلااااام اعظم هستم یک اقدامی خیلی امیدوار 😁

۵ ماهه اقدامم. قبلا دوبار سقط داشتم اخریش شهریور پارسال بود اون دوبار ک باردار شدم همون ماه اول حامله شدم الان نمیدونم چرا طول کشیده 😑

من فروردین سقط کردم .دکتر واس خودم وشوهرم یه سری قرص ویتامین واسیدفولیک دادمصرف کردیم .گفت بعدسه ماه ...

بعد کورتاژ که میگن تا ۶ماه اقدام‌نکنین

منم سقط و کورتاژ داشتم تیرماه گذاشتم بعد آبان اقدام کنم دکتر به شوهرم دارو داده

من پاتولوژی بردن و غیر از اون بردم ژنتیک البته هنوز باید برم پول پرداخت کنم که ازمایشو شروع کنن! من ...

باید شوهرتون بره اورولوژی اون بهش دارو میده به شوهر منم داده گفت دوماه قبل اقدام بخوره

2706