2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم بیا تو تاپیکم چند وقت پیش دوستان فیلم های خوبی معرفی کردن من نگاه کردم راضی بودم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3188438/اونایی-ک-فیلم-زیاد-میبینن-بیان

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

من معتاده فیلمم😁

سریال روزی روزگاری آمریکائیه.عالیه ها عالی ینی ببینی عاشقش میشی.به شوهرم گفتم بیا ببینیم گفت تخلیه زیاد جالب نیست.گفتم اگه با من این فیلمو نبیینی شیرین حلالت نمیکنم😁😑اونم گفت باشه ببینیم 

خلاصه دیدیم چند قسمت الان معتاد شده.میاد خونه اول تی وی را روشن میکنه میزنه فلش بعد میگه خانوم پیدا درست کن بیا فیلم ببینیم😍😍😍

صدام که میزنی اسمم چقدر قشنگ تره💏❤خدایا بی نهایت شکرت❤
2738

من معتاده فیلمم😁

سریال روزی روزگاری آمریکائیه.عالیه ها عالی ینی ببینی عاشقش میشی.به شوهرم گفتم بیا ببینیم گفت تخلیه زیاد جالب نیست.گفتم اگه با من این فیلمو نبیینی شیرموحلالت نمیکنم😁😑اونم گفت باشه ببینیم 

خلاصه دیدیم چند قسمت الان معتاد شده.میاد خونه اول تی وی را روشن میکنه میزنه فلش بعد میگه خانوم پیدا درست کن بیا فیلم ببینیم😍😍😍

من معتاده فیلمم😁 سریال روزی روزگاری آمریکائیه.عالیه ها عالی ینی ببینی عاشقش میشی.به شوهرم گفتم بیا ...

من همسرم فیلم ترسناک و جنایی و اکشن میبینه من اصلا نمیتونم باهاش چیزی ببینم ولی کارتون میبینیم  

ممنون گلم بابت راخنمایییی

من همسرم فیلم ترسناک و جنایی و اکشن میبینه من اصلا نمیتونم باهاش چیزی ببینم ولی کارتون میبینیم   ...

قوربونت😘😘