2737
2739
عنوان

آشپزای سایت میاین کمکم کنین؟

64 بازدید | 8 پست

سلام گلهای من😝❤

مامانم نیست میخوام رشته پلو درست کنم 

ببینین درست میگم یا نه 

۴۵ دقیقه اس گذاشتم برنجا خیس بخورن(ایرانی ان فک کنم🤔🤔) اندازه یه بند انگشت ام آب ریختم روشون یه قاشق نمکم ریختم 

(نمیخوام آبکششون کنم )

رشته هارو تفت دادم 

گوشت چرخ کرده رو هم میخوام با پیاز و رب گوجه و اینا تفت بدم 

حالا میخوام بدونم وقتی گذاشتم برنجا رو روی شعله و آبشون تموم شد و روغن ریختم و بقیه موادو قاطی کردم و زیر گاز و کم کردم و شعله پخش کن گذاشتم 

چقد طول میکشه که غذام بپزه کی خاموش کنم زیر غذا رو 🙄🙄🙄

تعجب نکنین که بلد نیستم چونکه غذای برنجی تا بحال نپختم 😁😁😁😁

پیشاپیش با تشکر و سپاس فراوااااان😙😙😍😍

منم قبلن چشام سگ داشت🙂🙂 اما ب مرور رفت تو اخلاقم😑😑😑😂😂😂😂میون جوشام یه دونه صورت زده که اونم تا چند وقت دیگه از بین میره 😕😕😕😕_به نظر من عشق از غرور بالاتر هستش مثلا خود من بار ها شده که بخاطر عشقی که به لواشک داشتم غرورمو زیر پا گذاشتم و گفتم تو رو خدا یه تیکه شم به من بدید        _تمام قند های توی دلم را آب کردم ... برای تویی که چایت را همیشه تلخ میخوری ... خاک بر سرت😑😑     کوتاه ترین جمله ی جهان مربوط به کرمانیاس:(قَ هَ)=(آیا در خانه قند هست)😂😂😂😂😂                        _آدما کلن چهار دسته ان :یا مَمَدن یا فاطمه یا زهران یا علی بقیه دوستای اینان😅😅😅😅😅😅😅 (توی نی نی سایت یاد گرفتم که هر کسی هر جور دلش میخواد قضاوت میکنه و هر حرفی که دلش میخواد میزنه دوست عزیزم اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن سعی میکنم جوابتو ندم اما اگه رو اعصاب راه بری قول نمیدم که .... 🙂) دوستتون دارم😊❤🌹
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
منظورت اینه برنجو میخای کته بزاری؟

اره اره😆

منم قبلن چشام سگ داشت🙂🙂 اما ب مرور رفت تو اخلاقم😑😑😑😂😂😂😂میون جوشام یه دونه صورت زده که اونم تا چند وقت دیگه از بین میره 😕😕😕😕_به نظر من عشق از غرور بالاتر هستش مثلا خود من بار ها شده که بخاطر عشقی که به لواشک داشتم غرورمو زیر پا گذاشتم و گفتم تو رو خدا یه تیکه شم به من بدید        _تمام قند های توی دلم را آب کردم ... برای تویی که چایت را همیشه تلخ میخوری ... خاک بر سرت😑😑     کوتاه ترین جمله ی جهان مربوط به کرمانیاس:(قَ هَ)=(آیا در خانه قند هست)😂😂😂😂😂                        _آدما کلن چهار دسته ان :یا مَمَدن یا فاطمه یا زهران یا علی بقیه دوستای اینان😅😅😅😅😅😅😅 (توی نی نی سایت یاد گرفتم که هر کسی هر جور دلش میخواد قضاوت میکنه و هر حرفی که دلش میخواد میزنه دوست عزیزم اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن سعی میکنم جوابتو ندم اما اگه رو اعصاب راه بری قول نمیدم که .... 🙂) دوستتون دارم😊❤🌹
خوب بلدی ک .زیرشو کم کن ی رب بعد بش سر بزن اگه پخته بود بردار

خیلی ممنوووون❤😍

2740