2733
2739

پسرم عید میشه2سالش میخام بعد عید برم سرکار ولی نمیتونم دل بکنم 😭

کاربر حسنکم هستم😔 گریزانم ازین مردم که با من به ظاهر همدم و یه رنگ هستند ولی در باطن از فرط حقارت به دامانم دوصد پیرایه بستن💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ندارم ولی قصد دارم بعد از مرخصی زایمان برم

شایدم تا اون موقع یه تغییراتی تو شرایط کاریم بوجود بیارم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2731

چه تاپیک خوبی سوال منم هست

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
ارزش نداره کار بیرون از خونه توی خونه باش برای خودت خانمی کن و از لحظه به لحظه بودن با بچه ات لذت بب ...

نفست از جای گرم بلند میشه خاهر

کاربر حسنکم هستم😔 گریزانم ازین مردم که با من به ظاهر همدم و یه رنگ هستند ولی در باطن از فرط حقارت به دامانم دوصد پیرایه بستن💔
2740
من ازقبل بدنیا اومدن بچم شاغل بودم الانم ۹ ماهشه و گذاشتمش مهد.دل کندن ازش سخت بود و هست ولی چاره ای ...

مهد از چه ساعت هایی هست و میشه هزینشم بگی؟

از اول ازدواج تا الان با دوتا بچه.. اصلا پیششون نبودم.. هرکدوم دوماه

پیش کی میزاریشون؟

من پسرم سه سالشه  از مهر میرم سر کار  مهد می آرمش.  نمیدونم میمونه یانه

چرا نمیزاری پیش مادر؟