2733
2734
عنوان

قرص اورژانس بارداری

109 بازدید | 10 پست

دوستان من تازه ازدواج کردم و قصد بارداری ندارم ولی دوتا رابطه خطرناک پشت سرهم داشتم الان قرص اورژانس رو چجور مصرف کنم.از یکیش ۳ روز میگذره.یکیش هم کمتر از ۱۲ ساعت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سریع بخور برا هر رابطه قرص جدا باید مصرف کنی 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
2728
بخر دوتاشو باهم بخور.فقط یادت نره ی بار بخوریا.چند بار بخوری عنل عکس داره ها

جدی من ی بار از دارو خونه پرسیدم گفت برا هر رابطه قرص جدا باید بخوری ینی ۴قرص الان نخوره ؟

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
جدی من ی بار از دارو خونه پرسیدم گفت برا هر رابطه قرص جدا باید بخوری ینی ۴قرص الان نخوره ؟

من تازگیا بهداشت بودم برا ازمایشلت قبل عقد

خانوم دکتره گف یکی کافیه.زیاد ک بخوری بدتر باعث لانه گزینی میشه

توی یه ماه مجاز به خوردن فقط یک بار قرص اورژانسیه و در سال فقط 2 بار . بیشترش خیلی ضرر داره

درزمینی که زمان کاشت مرا گل زیبایش بجز خار نبود...پستی و هرزگی و هرزه دری حسرتا بهر کسی عار نبود
2740
حالا بعد هر رابطع ی محافظت نشده هم فک کنم میشه خورد ولی اینکه بجای تمام رابطه ها چارتا بخوره نه

منظورم همین بود 

خوب اون‌سه روز گذشته دیگه کاریه که شده ولی برای این ۱۲ ساعت میتونی بخوری ولی درصد پیشگیری میاد پایین! 

شما که نمیخوای باردار شی برو دکتر اینقدر قرص های بهتر و بدون عوارض تری هست! چیه این ال دی من یکی دو بار خوردم اینقدر روی من عوارض داشت! معذرت میخوام بالا میاوردم سرگیجه و دل درد وحشتناک داشتم اصن یک وضعییییااااا