2733
2739
عنوان

ترسناک😫😫

1197 بازدید | 15 پست

الان ازخواب پاشدم یجوریم😧😧😧😧خواب دیدم شوهرم ولم کرده رفته خونه مامانش هی میگم بیا میگه نه من نذری داره اونو دارم پخش میکنم.. منم تنهایی رفتم تو روستا موندم جن دیدم. 😫😫😫بنظرتون تعبیرش چیه.. الان یجوریم دلم میخادشوهرموبزنم بگم چرا تنهام گذاشتی🤣🤣🤣

خخخخخخخخ اون بدبخت چیکارت کرده😂😂

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با یه چیزی بزن تو سرش که دیگه پا نشه راحت شی.منم دارم به این فک میکنم یه جوری شوهرمو بکشم.  

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2728
تعبیرش بنظرم اینه که بدموقع خوابیدی مثلا بین الطلوعین. معلومه پریشانه ذهنتو درگیرش نکن یادت بره

دیشب ساعت2خابیدم توتاپیک ترسناک هم بودم یعنی ازونه؟ تعبیری نداره🤔

با یه چیزی بزن تو سرش که دیگه پا نشه راحت شی.منم دارم به این فک میکنم یه جوری شوهرمو بکشم.   &n ...

باشه بذاربیاد خونه من هروقت خابایی میبینم ک ب شوهرم مربوطه فرداش اونقد دعواش میکنم😛🤣

2738
2706