2737
2734
عنوان

تا حالا ازدواج عجیب دیدین؟

2617 بازدید | 17 پست

پسر خاله مامانم خیلی پسر خوبی بود وضع مالی عالی مستقل از پدرش کار میکرد یهو گفتن میخواد ازدواج کنه دختر ما دیدیم عکسش رو دهنمون از تعجب باز موند درست نیست حرف زدن درباره چهره برای همین چززی نمیگم ولی سنش انگار ۱۰ سال از این فامیل ما بزرگتر شایدم بیشتر اصلا یه تفاوت عجیبی داشتن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یکی از اقوام ما، پسر جوون بود مجرد بود، رفت یه خاننیو گرفت که مطلقه بود از پسرم ۱۰ سال بزرگتر بود یه پسر بچهم داشت.😐😐😐😐😐 وضع مالی پسرم خوب بود ینی از وضع زنه بهتر بود.۳ سال پیش ازدواج کردن الانم باهم زندگی میکنن.😶😶😶😶😶😶

2738

[QUOTE=105144099]ن هازدواج خیلی عجیب ندیدم.البته عروس جاریم وحشتناک نازو خوشگله همش برام سواله چرا پسر جاریمو 

منم قبل این مورد ندیده بودم

خیلی تو فکرشم پسررو من دوست داشتم همیشه

واسه من از همه عجیبتر پسرخالم بود که 35 سالش بود رفت یه دختر 15 ساله رو گرفت جالبترش این بود که با پدر خانومش دوست بودن پدر خانومش 42 سالش بود://///////

البته بعد عقدشون به شیش ماهم نرسید که طلاق گرفتن

واقعا این بی عقلی برام عجیب بود همیشه

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت
2706