2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همشون ضریبشون یکیه و نمره کل محاسبه میشه. برای قبولی باید ببینی داوطلبا کدوم درسهارو کمتر میزنن تواونارو قویترکارکنی تا احتمال قبولیت بره بالا. اکثرا درسای ریاضی و کامپیوترو زبانو کم میزنن انقلابم نیست جزو موارد ازمون

2728

[QUOTE=105142062]همشون ضریبشون یکیه و نمره کل محاسبه میشه. برای قبولی باید ببینی داوطلبا کدوم درسهارو کمتر میزنن تواو ...[/QUOTهمون اطلاعات عمومی منظورم بود 

شما ک اطلاعاتتون بالاست ببخشید ی سوال دیگم داشتم منبع ریاضی آزمونها کجاست 

کتاب بچه های انسانیه عایا؟؟؟

[QUOTE=105142062]همشون ضریبشون یکیه و نمره کل محاسبه میشه. برای قبولی باید ببینی داوطلبا کدوم درسهار ...

اره اونم میشه بخونی ریاضی عمومیه ولی اگه تونستی یکم بیشتر کارکن و روش وقت بزار نتیجه بهتری میگیری

2740
اره اونم میشه بخونی ریاضی عمومیه ولی اگه تونستی یکم بیشتر کارکن و روش وقت بزار نتیجه بهتری میگیری

تو سایت خوندم یکی نوشته بود ریاضی پایه پیام نور فرخو رو بخونین چون خودم اطلاعات ندارم گفتم بپرسم 

تو سایت خوندم یکی نوشته بود ریاضی پایه پیام نور فرخو رو بخونین چون خودم اطلاعات ندارم گفتم بپرسم&nbs ...

سعی کن تست های سال های قبل که برای استخدامی ها هست بگیری و بخونی تست بهتر از کتاب هست

همسر من بدون هیچ سهمیه ای سال قبل قبول شد امسال از اول مهر میره سر کلاس

آفرین

به ایشون

من پارسال درصدام بین 50 تا70 بود بجز ریاضی و هوش

ولی قبول نشدم حتی

چه رشته ای قبول شدن؟ 

نه تو آنی که همانی، نه من آنم که تو دانی 
آفرین به ایشون من پارسال درصدام بین 50 تا70 بود بجز ریاضی و هوش ولی قبول نشدم حتی چه رشته ای قبو ...

شما رشته تون چی بود؟ 

همسرم زبان انگلیسی بودن اکثر درصدهای تخصصیش بین 70 تا 90 بود اما عمومی ها بین 50 تا 60 بود

2706