2733
2734
ببخشید توروخدا عزیزم باسوالام خستت میکنم ولی منکه رشته ام علوم تربیتی هستش چی؟؟

خواهش میکنم گلم. احتمالا یه سوال همینجوری شفاهی از درسات ازت میپرسن نگران نباش سخت نیست ماچون محاسباتی بود رو کاغذ نوشتم جوابو براشون ولی خب یه سهمیه دارقبول شد زحمتای منم هدررفت☹️

خواهش میکنم گلم. احتمالا یه سوال همینجوری شفاهی از درسات ازت میپرسن نگران نباش سخت نیست ماچون محاسبا ...

الهیییی. نگران نباش عزیزم باز سال ۱۴۰۰میخوان کلییییی نیرو بگیرن تقریبا صد خورده ای هزارنفر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تحقیقاتم اومدن واسه همسرتون؟الان معلم هستن ایشون؟؟

بله از محله ای که خانواده همسرم زندگی میکنن تحقیق کردن به چند نفر از دوستانشون که  شماره موبایلشونو توی لیست مربوط به مدارک استخدام درخواست کرده بودن و همسرم داده بود، زنگ زدن و پرس و جو کردن دو ترم هم توی دانشگاه فرهنگیان مرکز استانمون دوره کارآموزی داشتند و بعد از اتمام دوره کار آموزی کلی هم امتحان و آزمون اصلح ازشون گرفتن و آزمایشات مختلف پزشکی و مصاحبه عقیدتی و تخصصی تا اینکه امسال  ابلاغیه فرستادن به مدارس محل خدمتشون و حالا از اول مهر قراره که برن سرکار

2740
شما کدوم شهر ساکن هستین عزیزم؟

ببخشید خانومی چون داستان زندگیمو توی یکی از تاپیکا نوشتم میترسم شناسایی بشم فقط میتونم بگم یکی از شهر های اطراف مشهد هستم