2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره مگر اینکه تکرار کنی 

دکتر به من گفت تکرار کنم من قبول نکردم میخوام برم ای وی اف ، به نظر من تکرارش بستگی به سن داره یکی سنش پایینه تا پنج شیش بار تکرار میکنه یکی هم مثل من دیگه تحملش تموم شده و میره سراغ راه حلهای دیگه

2731
دکتر به من گفت تکرار کنم من قبول نکردم میخوام برم ای وی اف ، به نظر من تکرارش بستگی به سن داره یکی س ...

خب ای وی اف عوارضش بیشتره دیگه

واسه سن پایین خوب نیست ولی چاره نباشه دیگه مجبوریم بریم و انجام بدیم

یه صلوات مهمونم کنید
خب ای وی اف عوارضش بیشتره دیگه واسه سن پایین خوب نیست ولی چاره نباشه دیگه مجبوریم بریم و انجام بدیم

آره دقیقا باید آدم بسنجه ببینه کدوم روش براش بهتره ، کلاً بغیر از طبیعی باردار شدن بقیه روشها عوارض داره حالا یکی کمتر و یکی بیشتر ، من که به حدی رسیدم فقط میخوام زودتر باردار بشم حتی اگه بهم بگن صدتا آمپول هم باید بزنی چون واقعاً بجز یه لولم که تو عکس رنگی متوجه شدم بسته ست باقی چیزهام درحد خیلی خوبین ولی همچنان باردار نمیشم ، بلاخره نمیدونم حکمت چیه که بعضی ها ناخواسته چند تا چند تا باردار میشم یکی مثل خودم باید اینقدر استرس و درد بکشه تازه اخر و عاقبت کارمم معلوم نیست

2740
آره دقیقا باید آدم بسنجه ببینه کدوم روش براش بهتره ، کلاً بغیر از طبیعی باردار شدن بقیه روشها عوارض ...

منم خیلی به این موضوع فکر میکنم

حکمتشو خدا میدونه

یکی راحت و بدون دغدغه و با بیخیالی بچه میاره و بزرگ میکنه من توی آرزوی بچه ام .که اگه بود روی چشمم میداشتمش ولی نیست

یه صلوات مهمونم کنید