2737
2739
چهارسالی هست اره ازمایش دادن خیلی ضعیفه  ان شاءالله حضرت علی اصغر دل هردومونو شاد کنه&nb ...

ان شاءالله 

آره فعلا باید شوهرم درمان بشه.عمل کرده چندماه دیگه باید آزمایش بده اگه تغییری نکرده باشه قرص بخوره.نمیدونم چی میشه

یه صلوات مهمونم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره ای وی اف هزینه اش خیلی بالاتراز ای یو ایه  ولی میخواستم ببینم کسی تا حالا انجام داده و نتی ...

دوست من ای وی اف انجام داد ...هفت هشت سال بچه دار نمیشد ...بعد از ای وی اف شد 😊 بچه اش هم سالم دنیا اومد خداروشکر

2728
چهارسالی هست اره ازمایش دادن خیلی ضعیفه  ان شاءالله حضرت علی اصغر دل هردومونو شاد کنه&nb ...

شوهرت تا الان ویتامین خورده

مرد کوچک آسمانی ...شیرینی حضورت چه زود به کاممان تلخ شد .
2738
با ای یو ای؟یا طبیعی؟ ای یو ای کلی آمپول داره میترسم

نه همونی که شما میگی ایو ای ...آره طفلک همه آمپولاشو زد ....چند بارم رفت تا امید نمیشد ..یکدفعه گفت این دفعه باردار شدم ..

با ای یو ای؟یا طبیعی؟ ای یو ای کلی آمپول داره میترسم

آمپولاش بستگی به شرایط بیمار داره برای من که سه تا اچ ام جی بوده و یکی اچ سی جی ولی برای بعضی ها بیشتره ، اصلاً ترس نداره و خیلی خیلی سادهست درواقع بنظر من روش خاص و موثری برای اکثریت نیست و بندرت کسی جواب میگیره