2737
2734
عنوان

باردارا بیاین میترررررسم 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بهم گفت شورت نپوش . منم از دیشب دیگه نپوشیدم بعدم پیراهنم کوتاه هست . یعنی به خاطر سردیه؟  

ن مال کار کردنته مال رارفتنته فقط دسشوی تادسشویی پاشو رابرو خوب میشی 

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
۲۹ بود روزه اخر گفت پایین ترم اومده . البته سونو شکمی به من گفت ۳۸ .پنج روزه بعد واژینال گفت ۲۹

جدی میگی😯😯

چطوری انقدر اشتباه اخه

ترو خدا گول جو این دکترا رو نخور حواست به خودت باشه ولی استرس نگیر

2740
جدی میگی😯😯 چطوری انقدر اشتباه اخه ترو خدا گول جو این دکترا رو نخور حواست به خودت باشه ولی استرس ...

.اونی که واژینال کرد گفت دکتری که شکمی دید درست تشخیص داد . گفت مدل باز شدن رحمت طوریه که با شکمی اندازه باز شدگیش مشخص نمیشه دقیق و از این حرفای گنده گنده زد . 😏🤔 منم چون خونریزی و لخته داشتم وازینال کرد فهمید و در جا فرداش سرکلاز شدم .

.اونی که واژینال کرد گفت دکتری که شکمی دید درست تشخیص داد . گفت مدل باز شدن رحمت طوریه که با شکمی ان ...

عزیززززم

واسه شکمی هم خونریزی داشتی یا رفتی سونو ان تی؟

من واسه شکمی گف ک طول سرویکست ۳۰ هست دکترم گف سرکلاژ و واسه محض اطمینان فرستاد واژینال

ک تو واژینال گف ۳۵ و دقیقا گف شکل دهانه رحمت جوریه ک از روی سونو شکمی کوتا دیده میشه

دکترمم گف ک مشکلی نداری

وللییییییییییییییی گف پله خیلی بالا پایین نشو 

حالا خونه من طبقه چهاره اونم پله.

دیگ منم بیرون نمیرم

اتفاقا سرکلاژ خیال ادمو راحت میکنه راحتی تا زمان زایمانت اسی

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
عزیززززم واسه شکمی هم خونریزی داشتی یا رفتی سونو ان تی؟ من واسه شکمی گف ک طول سرویکست ۳۰ هست دکترم ...

انومالی رفتم همونجا گفت سرویکس ۳۹ هست . خیلی کم لخته های قهوه ای تیره داشتم . بعد سه چهار روز لخته خون بود که سریع رفتم سونو و دکتر واژینال کرد گفت ۲۸ هست و سرکلاژ شدم فرداش . 

سونو واژینال دقیقه . هر چی برای طول سرویکس وازینال نشون بده همون درسته . شکمی برای طول سرویکس دقیق نیست .

2706