2410
2553
عنوان

باردارا بیاین میترررررسم 😭😭😭

300 بازدید | 31 پست

هفته ۲۱ هستم .ده روزه پیش سرکلاژ شدم . دو روز پیش رفتم دکتر و بعدش مجبور شدم یه مسافتیو پیاده بیام تا برسم به شوهرم بعدم شوهرم موند تو ترافیک و من بیست دقیقه تو خیابون ایستاده بودمو کمرم و شکمم داغوووون شد و از همون دو روز پیش تا الان مثل روز اول سرکلاژم درد داشتم .دکترم قبل جراحی گفت خطر زایمان زودرس داری و سرکلاژ کردو قرص و امپول میزنم برای جلوگیری از زایمان زودرس .  

حالا از دیشب وقتی میرم دستشویی اونم توالت فرنگی وقتی میخام پاشم انگار یه وزنه ی سنگین به زیر شکمم اویزون کردن . زیر شکمم درد میکنه . انگار بچه اون زیره زیره .میترررررسم یه وقت بچه بیاد بیرون یا زایمان زودرس کنم . طبیعی که بچه گاهی اون پایین باشه یا خطرناکه ؟  احساس سنگینی دارم بالای واژن . میتررررررسم کمکم کنید 😭😭😭

من سر کلاژ نب ودم...نمیدونم...ولی استرس نداشته باش..با ایستادن که فکر نکنم کاری بشی

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
بهم گفت شورت نپوش . منم از دیشب دیگه نپوشیدم بعدم پیراهنم کوتاه هست . یعنی به خاطر سردیه؟  

گفته شورت نپوش

نگفته شلوار هم نپوش ک

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

سرکلاژ کردی فقط و فقط استراحت کن.سعی کن اصلا بیرون از خونه نری.استراحت کن حالت خوب باشه حداقل کارهای ضروری تو خونت رو بتونی انجام بدی.

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
2714
خخخ اخه تو خونه عادت ندارم شلوار بپوشم خب 😊

اینجوری ک مایه مریضیه

ی دامنی ی شلوارکی

معذب نمیشی

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
بهم گفت شورت نپوش . منم از دیشب دیگه نپوشیدم بعدم پیراهنم کوتاه هست . یعنی به خاطر سردیه؟  

شورت چون خودش غفونت میاره میگه نپوش  تو خونه کار نکن حتی اشپزی 

وصله نمی شود دگر این دوهزار و یک تَرَک هی همه شب بند مزن چینی دلشکسته را@

خانم خانما سرکلاژ ک شدی دوهفته باید استراحت مطلق باشیلباس بلند ی بپوش الان سرده سرما هم بهت نخوره

فقط دسشوی تا دسشویی برو 

رابطه هم قط کن

بعدم همچی دست خداست توکل کن ب خدا و این ماه عززنذری چیزی بده

راستی سوره الحاقه رو بنویس اویزون کن ب گردنت برای حفظ جنین عالیه

بعدم دردش طبیعیه  دیگ بچه اون پایین نیست بدنت ناراحته احساس بدی بهت دست میده

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
2706