2737
2739
عنوان

بنظرتون بچم لکنت زبان داره؟

182 بازدید | 16 پست

بعضی وقتها میخواد چیزی تعریف کنه یه کلمه رو شاید ده بار بگه بعد ادامه جمله اش

معمولا هم اولین کلمه جمله اش هست بعد دیگه روان صحبت می‌کنه

دقت کردم وقتایی که تو ذهنش میخواد جمله بندی کنه اما کلمه مناسب پیدا نمیکنه ، اولی رو انقد تکرار می‌کنه تا بتونه سر و سامانش بده

شاید هفته ای یکی دو بار 

یک ماه دیگه سه ساله میشه

همه کلمه ها و جمله ها رو هم کاااامل و واضح میگه

بنظرتون لکنته؟ ⁦☹️⁩

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

پسرعموی من ۶ سالشه

اینطوریه

عصبی میشه خودش از تکرارش

با دستاش میزنه تو سرش

بعد مامانش میگه اروم باش

فکر کن ببین چی میخوای بگی

بعد فکر میکنه میگه

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فکر نکنم شاید اینجوری تمرکز میکنه

منم بنظرم تمرکز می‌کنه

سعی میکنم هولش نکنم کلمه رو هم تو دهنش نزارم تا بتونه خودش پیداش کنه اعتماد بنفس کم نشه

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

نه هنوز خیلی کوچیکه شاید هول میشه 

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 
اگه یه کلمه رو چند بار تکرار میکنه لکنت نیست. پسر منم شش سالشه مثلا میخواد یه چیزی رو تعریف کنه اولش ...

آره دقیقا همینطوره که گفتی

بعضی وقتها نگران میشم

میگم نکنه اگر لازمه دیر بهش رسیدگی کنم بدتر بشه 

2738
نه هنوز خیلی کوچیکه شاید هول میشه 

بنظر خودم بیشتر تمرکز منظورشه تا لکنت اما دو دل هستم

منم بنظرم تمرکز می‌کنه سعی میکنم هولش نکنم کلمه رو هم تو دهنش نزارم تا بتونه خودش پیداش کنه اعتماد ...

چون میگید کلمه اولو تکرار میکنه ممکنه تمرکز کنه وای یه دکتر ببر محض اطمینان

وصله نمی شود دگر این دوهزار و یک تَرَک هی همه شب بند مزن چینی دلشکسته را@
آره دقیقا همینطوره که گفتی بعضی وقتها نگران میشم میگم نکنه اگر لازمه دیر بهش رسیدگی کنم بدتر بشه&n ...

نه عزیزم. به نظر من که بیشتر انگار عجول هستن تو حرف زدن آخه همیشه که اینجوری نیست مثلا موقعی که آب میخواد اینجوری نیست ولی وقتی هیجان زده میشه و میخواد چیزی رو تعریف کنه اینجوری میشه

چون میگید کلمه اولو تکرار میکنه ممکنه تمرکز کنه وای یه دکتر ببر محض اطمینان

حتما باید ببرمش خیالم راحت شه

ممنونم عزیزم 

بنظر خودم بیشتر تمرکز منظورشه تا لکنت اما دو دل هستم

اگه خیلی فکرتو مشغول کرده یه چکاپ ببرش 

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 
نه عزیزم. به نظر من که بیشتر انگار عجول هستن تو حرف زدن آخه همیشه که اینجوری نیست مثلا موقعی که آب م ...

آره دقیقا

میگم کلا شاید تو یک ماه چند بار اینجور بشه

بیشتر هم اوقاتی هست که داره برام یه داستان خیالی تعریف می‌کنه 

حس میکنم داره جمله و قصه میسازه اما با تکرار تمرکز می‌کنه تا داستانش رو کامل کنه

آره دقیقا میگم کلا شاید تو یک ماه چند بار اینجور بشه بیشتر هم اوقاتی هست که داره برام یه داستان خی ...

آره دقیقا عین پسر من. شما هم مثل من تو بچه دنبال ایراد میگردیا😆😆😆. پیش دکترش چندبار بردم دکتره برگشت بهم گفت انقدر با ذره بین بچه رو نگاه نکن😂😂😂😂

2706