2733
2739
عنوان

مامانا میشه کمکم کنید😩😩😩

142 بازدید | 28 پست

دختر۲۳ روزه ام کولیک داره و بین پاهاشم سوخته با اینکه همیشه چربش میکردم یا پماد محافظ فیروز میزدم

الان باباش داره آرومش میکنه من اومدم یکم استراحت شبا تا ساعت ۶ منو بیدار نگه میداره 

پدی لاکت و کولیک ایز میخوره گرمیچر هم بهش داده گفته ۳۰ روز به بعد بهش بدم

برای این کولیک چیکارکنم؟

سوختگیشو چطور درمان کنم؟

کمکم کنید😩😩😩😩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اون پماد فیروز فایده نداره زینک اکسید بزن همیشه بعد هر بار پوشک عوض کردن ببر آب بزن یه سر پا هم بگیر. سخته ولی هم کمتر میسوزه هم موقعی که خواستی از پوشک بگیری خیلی راحت تری

صلوات

پماد كالاندولا بزن

بعدم شير شما خيلي تند بوده كه بچه سوخته بي قرار هم هست پوشكش هم ماركش عوض كن شايد خساسيت داره

بهش پستونك بده خيلي تو رفع كوليكش موثره

حداقل دليل تركوندن رو بگين😒

پماد کالانددولااا وااسه سوختگیش  خوبه کلا در  حاالت عادیم که پاش نسوخته هر ددفعه عوضش میکنی یکم ووازلین بزن این  باعث میشه هیچوقت پاش  نسوزه عزیزم  این دورانش میگذره گاهی که خیلی اذیت میشه  دمر بخوابونش پشتشو اروم ماساژ بده ولی تو این  حالت دمر نبایدد بیشتر از ۱۰ دقیقه بمونه

زندگی کوتاه تر از اونه که بخوای خودتو ندید بگیری..😜
2738
پماد كالاندولا بزن بعدم شير شما خيلي تند بوده كه بچه سوخته بي قرار هم هست پوشكش هم ماركش عوض كن شاي ...

اتفاقا میگفتن پستونک بخوره بیشتر نفخ میکنه دوشب پیش موقعی ک جیغ میزد بهش دادم اروم گرفت اما امشب استقبال نمیکنه 

غذاهای تند و ادویه دار نخور خودت غذاهای سفت نخور..لبنیات عامل اصلی دلدرد بچه ست..نخور..الان ک دلدرد داره بزور سینه نده بهش..حوله گرم بزار. ..دورانیه میگذره. .

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!
2706