2737
2739

چون خیلی کوچولوعه

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

لذت ببر که بارداری بی دردسری داری

کم کم که حرکتاشو حس کنی اونموقع تمام احساس مادری زو میچشی 

هنر بزرگ هنر فاصله هاست .آدمها زیاد نزدیک باشند میسوزند و زیاد دور بمانند یخ میزنند،پیدا کردن نقطه درست از فاصله ها رنج و ریاضت بسیار میخواهد                 
2738

خدارو شکر کن.حتما باید ۱۰۰تا دردسر داشته باشی خدای نکرده تا حسش کنی.مثل قدیمیا تا ۵ ۶ ماهگی نمیدونستن حاملن.چه خوب بوده☹

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  

یعنی چی حس نداری؟ حس‌مادری یا علائم 

ماههای اول آدم انقد درگیر حال بد خودشه یاد بچه نمی افته من خودم صدای قلبشو که میشنوم خیلی احساساتی میشم بعدش‌ یادم‌ میره 😁 البته با بزرگتر شدن‌جنین‌وضع فرق می کنه 

Break up with your comfort zone

￵گلم هرکس یه مدله من خودم تو حاملگی اصلا حسی ندااشتم و باهاش  حرف میزدم وولی  اون حسی که باید بیادد نمیومد ولی خب بعدش که بیاد داستانت  به کل عوض میشه

زندگی کوتاه تر از اونه که بخوای خودتو ندید بگیری..😜
2706