2733
2739
چشای من درشته موقع خواب با شوهرم حرف میزنم میگه توروخدا چشاتو ببند وحشت میکنم😓

راست میگه.اخه منم از چشای شوهرم چن بار ترسیدم.درشتن😏

هر چی بدی دیدم از خوبیام بود!🤳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوبه ک راضی ای ازخودت

توام باش منم قبلا نبودم ولی گفتم جوونی دو روزه میگذره ادم اون دنیاشو بسازه انقدرم جونمرگ خوشگل دیدم کلا ازین فازا اومدم بیرون 

ی صلوات برای حل مشکلم مهمونم کنید😞....روزی که از تو جداشم روز مرگ خنده هامه 😭😭😭
اون که افتضاحهههه چشمات میزنه بیرون وحشتناک میشی!   به من فقط مداد مشکی پهن و ریمل میاد

من دوستم چشماش اینمدلی که تخم چشم بیرونه از حدقه زده بیرون و درشته چشماش داخل چشمشو مداد مشکی میکشه اینقد ناز میشه

ما آبادانیا   
وااا از خداش باشه حسود چرا اینجور میگه؟

میگه چشات عین گاوه...مژه هامم بلنده میکه خود گاوه چشات..

آبان  اومد ولی بدون دخترم😢 برای اینکه ابان باردار باشم یه صلوات میفرستین؟ممنونم.ایشالله همتون حاجت روا بشین💞
2738

من چشام درشته خوش حالتم هست

موهامم پر پشت تازه فر درشت هم داره 

البته الان کوتاهش کردم

جوری که دو بار رفتم کراتین خود صاحب ارایشگاهه پشیمونم کرد گفت کراتین نکن حیف موهات کاشکی من موهام اینجوری بود

ولی من عاشق موهای حالت دارم 

چشامم دوست دارم ولی مهم دیدنه چشام پشت عینک دیده نمیشه که😂

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   

چشای منم درشت هست شوهرمم درشت چشاش دخترمم چشاش درشته شده مژه هامون هم بلندفردارهست

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
توام باش منم قبلا نبودم ولی گفتم جوونی دو روزه میگذره ادم اون دنیاشو بسازه انقدرم جونمرگ خوشگل دیدم ...

اوف.اخه مسلمون درست حسابیم نیستم.دلم ب اون دنیاخوش باشه😐

هر چی بدی دیدم از خوبیام بود!🤳
من دوستم چشماش اینمدلی که تخم چشم بیرونه از حدقه زده بیرون و درشته چشماش داخل چشمشو مداد مشکی میکشه ...

خوشا به سعادتش من قبلنا میکشیدم ولی حس کردم دیگه بهم نمیاد حالا بازم میره تو کارش شاید منم ناز شدم  

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2706