2737
2739
عنوان

خواهرشوهرم روسریمو برداشته

| مشاهده متن کامل بحث + 901 بازدید | 64 پست

تا دیگه تو باشی درو قفل کنی بعد هم لباس بکسی ندی 

و در اخر ب خانواده شوهر رو ندی

هنر بزرگ هنر فاصله هاست .آدمها زیاد نزدیک باشند میسوزند و زیاد دور بمانند یخ میزنند،پیدا کردن نقطه درست از فاصله ها رنج و ریاضت بسیار میخواهد                 

اَه مال منم همینه خیلی بیشعوره ..از من تازه برمیداره میپوشه دیگه نمیده تا بهش نگم روزای بعد هم راحت جلوم میپوسه رژه میره انگار من از اونا برداشته بودم .. تا الان بالای ۱۰ تا شال وروسری ازم کش رفته بعضیا رفتم اونجا بعد از چن ناه دیدم فهنیدم این گم شده بود دست این بوده😏ولی الان چن وقته دیگه چیزی بهش نمیدم بدون اجازه ک دیگه جرعت نداره اگه ازمم بخواد نمیدمش چون میدونم دیگه پس نمیده😤 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه این همه با هم راحتید که بره روسریتو برداره پس باید بهش بتونی بگی چرا نخکشش کرده  این‌همه ر ...

راحت کجا بود همیشه در ساختمونمونو کلید میکنم اینبار مادرشوهرم خودش گفت کلید نکن میخام بیام غذای نهارو بزارم یخچالتون تا حالاچند بار اسباب بازیای گرون پسرمو شکوندن

...یک عدد آدم...

حالا از کجا مطمئنی برداشته؟

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2731

حالا از کجا فهمیدی اومدن خونت روسری و برداشتن نخ کشش کردن؟؟شاید از اول اونجوری بود متوجه نشدی یا می خواستی چیزی از کمد برداری گیر کرده به انگشتر یا النگوت نخکش شده

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

به نظر من نپوش چون میندازه تقصیر خودت

یبار که دیدش نشونش بره بگو من تاحالا یبارم نپوشیده بودم اجازه نمیگیری اشکالی نداره ولی حداقل سالم برگردونش 

من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ،                                 راهم به قبر و سنگ گرانیت می رسه ... 🩹                                 
2738
آره ضد حال هست قبول دارم. ولی من خودم شخصا هر چی که جنبه مادی و خوراکی  (بعبارت عامیانه پول و ش ...

منم خجالت میکشم مستقیم بگم برا همین کمک خواستم اخه خ زور داره دوسش داشتم روسریمو 😡

...یک عدد آدم...
آره ضد حال هست قبول دارم. ولی من خودم شخصا هر چی که جنبه مادی و خوراکی  (بعبارت عامیانه پول و ش ...

اصلا بحث پوله نیست

به  نظر من خیلی زشته ادم بیاد وسایل کسی رو بدون  اجازه برداره

اگه خود اسی داده بود بهش اصلا مهم نبود که حتی پارش  هم کرده باشه

2706