2737
2739
عنوان

ضایع ترین ارایشی که تابحال دیدید یکی انحام داده باشه کی بوده؟😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1203 بازدید | 49 پست
به یه مرحله ای رسیدم ک فکر میکنم هررررچی ارایش کمتر زیباتر

من به مرحله ای رسیدم کلا میگم آرایش داشتن خیلی خزه!!!

هر چقدر کم!

خودمم نزدیک صفر شده آرایشم.شاید فقط یه ریمل بزنم خیلی لایت و یه رژگونه خیلی کمرنگ که صورتم بیحال نباشه

همین

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من به مرحله ای رسیدم کلا میگم آرایش داشتن خیلی خزه!!! هر چقدر کم! خودمم نزدیک صفر شده آرایشم.شاید ...

من عقیده ام اینه پوست سالم شاداب وروشن داشته باشم هیچی به ولاا.. نمیزنم 

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
من به مرحله ای رسیدم کلا میگم آرایش داشتن خیلی خزه!!! هر چقدر کم! خودمم نزدیک صفر شده آرایشم.شاید ...

من دیگه کرم نمیزنم ابروهامم نچرال اکوا مداد هیچی بهشون نمیزنم

یه مژه فر کن و برق لب گاهیم رژ

حالم بهم میخوره از این صورتای پر ارایش که جای چشم و ابرو معلوم نیس کجاست

2731
من دیگه کرم نمیزنم ابروهامم نچرال اکوا مداد هیچی بهشون نمیزنم یه مژه فر کن و برق لب گاهیم رژ حالم ...

منم اینقدر دلم میخواست ابروهام نچرال بود کاملا...از اینا که زیر ابروش هم خوشگله

ولی متاسفانه یه مدلیه کلا درنمیاد!ولی خب در حدی هست که بدون مداد و ...هم خوبه

2740
صغری خانم الان دسش راه افتاده 😂😂😂

چشمم اب نمیخوره ازاون بی استعداد😕😅😅

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
منم اینقدر دلم میخواست ابروهام نچرال بود کاملا...از اینا که زیر ابروش هم خوشگله ولی متاسفانه یه مدل ...

اون مو ریزای زیرشو نگیر از بالای ابروتم خطی قیچی نکن

تا یه مدت فقط ابروهاتو با فرچه مخصوص رو به بالا شونه کن

اون مو ریزای زیر ابروت حالت میگیره وصل میشه به خود ابروت و اون مدلی ک میخای میشه

خودم 😐

بچه بودم فکر کنم ۱۰ سالم بود بعد خونه مادربزرگم و خونه ما نزدیک هم بود بعد مامان بزرگم تازه از مکه اومده بود مهمونی داده بود و کلی ادم خونشون ..

منو دختر خالمم رفتیم خونه ما که بازی کنیم  بعد مامانم یه دونه از این جعبه ارایشیا داشت که همه چی داره سایه رژ...

منو دختر خالمم رفتیم سرش هر چی که تو جعبه بود مالیدیم به خودمون🥴 یعنی کرمو خالی کردیم رو خودمون در حد ماسیدن 😣یه رژ قرررمز دورتادور لب 😟 یه سایه صوووووورتتتتیی پرنگ پشت چشامون 😪لپامونم سررررخ 😫بعد حس میکردم وای چه قدر خوشگل شدیم یه اعتماد به نفسی پیدا کردیم که نگو 

خلاصه من گفتم بیا همینطوری بریم که مهمونای مامان بزرگ ببین چه قدر نوه هاش خوشگلن 😐

و این شد که با اون ارایش و قیافه داغون راه افتادیم تو کوچه 😖😖و همچین هم  با غرورم قدم میزدیم و حس خود داف پنداری پیدا کرده بودیم همه هم خیره خیره نگاه میکردن😫 تا اینکه رسیدیم خونه مامان بزرگ 

همین که رفتیم تو همه برکشتن با تعجب نگاه کردن ما هم فکر کردیم از شدت جذابیتمون اینا محو شدن 😢🤒بعد مامانمو خالم ما رو بردن تو اتاق خالم میگفته انگار پشت چشاتونو زنبور نیش زده چرا خودتونو عین دلقک کردین 😭 کلیم دعوامون کردن ...  

خلاصه که من از اون روز دیگه ادم سابق نشدم 😪😪

زیبایید،اما خالی هستید،برایتان نمیشود مرد...

من یک بار ی بنده خدا را دیدم هرکاری کردم نتونم هضم کنم ک یک ادم عاقل واقعا چطوری میتونه این مدلی ابرو تاتو کنه نمیدونم واقعا علتش چی بود ابروهاشو مدل شیطانی برده بود بالا بعد دمشو کشیده بود ب سمت پیشانی اش ی چیزی تو مایه ها سریال یوسف پیامبر اصلا خیلی افتضاح بود

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
اون مو ریزای زیرشو نگیر از بالای ابروتم خطی قیچی نکن تا یه مدت فقط ابروهاتو با فرچه مخصوص رو به بال ...

یه مقدار اینطوری شده ولی خیلی کم

جنس ابروم خیلی بده خشک و سیخ سیخیه

نرم نیست موهاش

تا دلت بخواد کل بدنم مو داره مژه و موهای خوبی هم دارم ولی ابروهام نمیدونم چرا اینطوری شده خخخخ

راستی از رنگ مو هم متنفرم خخخ

مخصوصا زرررررررد

فعلا که سفید ندارم تو موهام ولی تصمیم دارم سفید هم شد رنگ نکنم

کلا از تظاهر متنفرم