2737
2739
عنوان

ضایع ترین ارایشی که تابحال دیدید یکی انحام داده باشه کی بوده؟😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1203 بازدید | 49 پست
چقد بد واقعا خیلی حس بدیه 

خودشم منو دید گفت خیلی بد شدم نه 

که منم گفتم نه ☹️اما واقعا بد شده بود بدون ارایش میومد بهتر بود

هرچقدرم اوضاع سخت باشه عاشقانه میخوامت ❤️همه تاپیکام زندگی و حرفای نگفته امه که فقط اینجا میتونم بگم 🌹☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂ببخشید خندم گرفت

عکساشو میخوام اتیش بزنم😭ارایشگره بی سواد 😂😅

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

خودم.وقتی واسه عروسی دخترعموم با ابروهای پیوندی آرایش چشم نقره ای داشتم😣😣🤢🤢.داداشم که دید گفت چه حسی داری رفتی خودتو زشت کردی .همون وقتم جوگیر بودم فکر میکردم خوشگل شدم

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
2728

شوهر خالم😐

تو مراسم عروسی  که مثلا دوماد هم بود چنان کرم پودری زده بود و ابروی کمونی ای برداشته بود بخدا قسم با عروس مو نمیزد😐😂

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
2740

عروسیه زنموم 

یا ابولفضل چرا انقدر وحشتناک بود ارایشش هر چند مال 30 ساله پیشه و من فقط عکسش رو دیدم ولی خیلی بد بود گونه هاش رو انقدر رژ گونه زده بودن که آدم فک میکرد جای لب و گونه اش عوض شده موهاش چتری که اصلا بهش نمی یومد مژه مصنوعیش رو چند ساعت بالاتر از خط مژه اش گذاشته بودن حالا مژه مصنوعیش جای جارو هم کاربرد داشت کلا قیافش رو خیلی بد و عبوس کرده بودن به نظرم اگه بدون ارایش بود عروسیش خوشگل تر بود

شوهرم خالم😐 تو مراسم عروسی  که مثلا دوماد هم بود چنان کرم پودری زده بود و ابروی کمونی ای ...

خخخخ پسر همسایه ماهم یه ارایشی برا عروسیش کرده بودنش انگار پنکیک اکلیلی زده بود

خخخخ پسر همسایه ماهم یه ارایشی برا عروسیش کرده بودنش انگار پنکیک اکلیلی زده بود

😐🤣😂من نمیدونم آرایش مرد دیگه چه صیغه ایه

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.

یکی از بچه های دانشگاه بود خط چشم های وحشتناک کج و کوله میکشید و رژ بیرون لب میزد...یعنی اگه آرایش نمیکرد خیلی بهتر بود قیافش نمیدونم چرا اینکارو میکرد 

خیلی صمیمی نبودم باهاش و روم نمیشد بهش بگم نکش این لامصب خط چشم و رژ رو

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"

خودم دو بار یکیش پاتختی بود گفتن رایگانه مثلا 😑فردای عروسی منو دادن زیر دست صغری خانم سر کوچه که تازه کار یاد میگرفت کلا فکر کنم اولین بارش بود لوازم آرایش میدید 😅😅😅

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬