2737
2734

کیا طلاهاشون بانک گذاشتن 

هزینه اش چقدره؟؟

از بانک ملی پرسیدم گفت برا یه سال 

به ازای هر گرم ۱۴۰۰ تومان 

ولی یکی بچه های اینجا گفت هزینه خود صندوق هم جداست!!؟؟؟؟؟

میشه بریم سرش اضافه و کم کنیم؟؟؟

چیز دیگه هم میشه گذاشت یا طلا حداست؟

یا ابالفضل العباس علمدار 

بابت ۱گرم طلا یک میلیون خورده ای باید بدی؟

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا خانواده من گذاشتن

اونجور که میدونم اگه صد تومن سپرده داشتی باشی توی بانکه سالانه 150 باید بدی واس صندوق

البته خودم نذاشتم چون میترسم جنگ شه خدای نکرده و طلاها رو بانکا بردارن فرار کنن😂

2728
ی گرم خودش ۴۰۰ هزاره پ همون دزد ببره کمتر ضرر میکنه ک. منظورش هزار تومنیه

آره حتما من تعجب کردم

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....

من یه صندوق از بانک ملی اجاره کردم. 700 تومن حساب باز کردم. بعد کلا اون صندوق ما منه. هر چقدر دوست دارم طلا و سند و اشیا قیمتی میزارم توش. سالیانه هم اجارش رو می پردازم. اصلا هم با میزان و وزن طلاهام کار ندارن. حتی اصلا طلاهام رو هم ندیدن که چی می خوام بذارم اون تو. خیلی راحتم. تازه کلید صندوق هم دست خودمه

2738

من صندوق بانك دارم چه ربطي به هر گرم طلا داره من صندوق رو اجاره كردم چه ربطي به اندازه طلا ام داره؟تو حسابم پنج تومن بايد سپردع باشه سالي هم فكر كنم ٢٤٠ يا١٤٠ اجاره اشه محتويات داخلش هم اصلا ممكنه مدارك فقط باشه ديگه اونا كه نميان چك بكنند چي گذاشتي داخلش

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
من صندوق بانك دارم چه ربطي به هر گرم طلا داره من صندوق رو اجاره كردم چه ربطي به اندازه طلا ام داره؟ت ...

از رییس یه شعبه بانک ملی پرسیدم 

گفتم میخوام طلام بگذارم صندوق امانت 

اینطوری جواب داد 

برا همین الان برام سواله خب شاید بخوام چیز دیگه ای هم اون تو بگذارم ؟؟؟

پنج میلیون ؟؟؟ اگه اره برا چی 

این که خیلی زیاده 

یا ابالفضل العباس علمدار 
من یه صندوق از بانک ملی اجاره کردم. 700 تومن حساب باز کردم. بعد کلا اون صندوق ما منه. هر چقدر دوست د ...

هفتصد تومن پس میدن؟؟؟؟

اجاره سالیانه اش چقدره ؟؟؟

هی میتونی بری برداری و بگذاری؟؟

یا ابالفضل العباس علمدار 
از رییس یه شعبه بانک ملی پرسیدم  گفتم میخوام طلام بگذارم صندوق امانت  اینطوری جواب داد&n ...

پنج تومن حداقل مانده حسابمه منظورم اين نبود كه پنج ميليون بانك ميگيره براي صندوق داشتن بايد تو اون شعبه حساب باز كني تو حساب ات پنج تومن بريزي كه يعني مشتري اين بانكي تازه بانك ملي از همه جا كمتر گفت بانك پارسيان گفت مانده حساب ات بايد بيست تومن باشه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
خب اگه طلاهات زیاده میتونی بزاری بانک  وام بگیری  هم طلاهات جاش امنه هم یه پولی دستت میا ...

حلقه ام و گوشواره و یه جفت النگوی خواهرم و گوشوارش 

اخه برا پیاده روی اربعین یه بچه ها گفت چیزی بهت نباشه همه رو در بیار 

بعد چون کسی خونه نمیدونم کجا بگذارم 

درسته کم 

یا ابالفضل العباس علمدار 
پنج تومن حداقل مانده حسابمه منظورم اين نبود كه پنج ميليون بانك ميگيره براي صندوق داشتن بايد تو اون ش ...

پنج میلیون ؟؟ یا پنج هزار 

اخه پنج زیاد یکی نداره خب

میگم قضیه ودیعه چیه؟؟؟ اون پس میدن؟؟ 

پس بابت چی میگیرنش اصلا

یا ابالفضل العباس علمدار 
پنج تومن حداقل مانده حسابمه منظورم اين نبود كه پنج ميليون بانك ميگيره براي صندوق داشتن بايد تو اون ش ...

راستی به اون کاربریت پیام دادم برا صندوق امانت ولی انگار تعلیق شده بود

چطوری فهمیدی اومدی اینجا

یا اتفاقی اومدی 😊

یا ابالفضل العباس علمدار 
2706