2733
2739
عنوان

دوستان به نظر شما احتمال بارداری با iui چقدر است؟

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 31 پست
من این ماه برای بار دوم انجام دادم شما تلاشتو بکن دیگه بقیش دست خداست انشالله که بشه اگرم نشد اینجو ...

سلام عزیز

انشالله نتیجه بگیری

مشکل شما چی بود؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مورفولوژی همسرم کمی پایینه ولی تعداد و تحرکش خوبه خودمم مشکلی ندارم

منم مشکلی ندارم، مورفولوژی همسرم ۵ درصده. انشالله هردو نتیجه می گیریم. داروهات چی بود؟

2731
منم وقتی پنج هفتم بودرفتم سونومث شما گفت رحمت دوشاخه و مشکلی ایجادنمیکنه ولی حاملگیم پوچ شدو باقرص س ...

نه عزیزم تا جایی که من می دونم بارداری پوچ به کیفیت تخمک و اسپرم و نطفه ای که درست کردند مربوطه و ربطی به شکل رحم نداره

سلام  ..شما چرا همعکس رنگی انجام دادین هم  هیسترو انجام دادین...  من ۴ سال پیش عکس رنگی انداختم مشکلی نبود  ...  الان  میخام ای وی اف کنم  دکترم گفته یه عکس رنگی جدید بنداز   بهتر نبود هیسترو  سونو گرافی بکنم  اگه اون دقیقتر  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
سلام  ..شما چرا همعکس رنگی انجام دادین هم  هیسترو انجام دادین...  من ۴ سال پیش عکس رن ...

سلام عزیزم

هیستروسونوگرافی از عکس رنگی دقیق تر و بهتره، اصلا هم درد نداره.

مشکل من تو عکس رنگی مشخص نشد مجبور شدم هیسترو سونوگرافی انجام بدم و کاش از اول عکس رنگی نمی انداختم و انقدر اذیت نمی شدم.

اگه دکترت قبول می کنه هیسترو سونو انجام بده.

2740
نه عزیزم تا جایی که من می دونم بارداری پوچ به کیفیت تخمک و اسپرم و نطفه ای که درست کردند مربوطه و رب ...

شما میدونین چیکارکنم تا کیفیت تخمک و اسپرم تقویت بشه؟خیلی میترسم دوباره اقدام کنم باز پوچ بشه😔

شما میدونین چیکارکنم تا کیفیت تخمک و اسپرم تقویت بشه؟خیلی میترسم دوباره اقدام کنم باز پوچ بشه😔

عزیزم اولا نترس و اصلا به بارداری پوچ فکر نکن تا برات اتفاق نیوفته

بعدم مصرف سبزیجات و میوه تازه، هفته ای حداقل دو وعده ماهی، ورزش، دوری از استرس و سیگار و مشروب و ...، به همراه مولتی ویتامین مثل ویتامینهای گروه ب و ژل رویال و الکارنتین برای آقایان خیلی کمک کننده است.

عزیزم اولا نترس و اصلا به بارداری پوچ فکر نکن تا برات اتفاق نیوفته بعدم مصرف سبزیجات و میوه تازه، ه ...

شما ای یو انجام دادین چیشد  ...اگه جواب گرفتی منم به اصرار خودم میگم ای یو ای چون به ما میگن ای وی اف..  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
شما ای یو انجام دادین چیشد  ...اگه جواب گرفتی منم به اصرار خودم میگم ای یو ای چون به ما میگن ای ...

سلام عزیز

نه ای یو ای من منفی بود.

احتمالش واقعا پایینه. در حد طبیعی اقدام کردن

واقعا به زحمت و پول و دو هفته جهنمی انتظارش نمی ارزه.

سلام عزیز نه ای یو ای من منفی بود. احتمالش واقعا پایینه. در حد طبیعی اقدام کردن واقعا به زحمت و پ ...

اشکال نداره گلم  ناراحت نباش😘

ممنونم نه عزیزم ناراحت نیستم. دیگه عادت کردم

عززیززمم..  قصیه  دختر  شنیدی فوت کرده اینجا  استاد دانشگاهم بود بنده خدا  اونم بعد ۷ سال ناباروری😥   پس  اصرار  زیاد بی فایدست   بسپاریم دست خدا  حداقل  دعامون اینجوری باشه  هر چی به صلاحمونه همون بشه  خدا

2706