2737
2734
عنوان

نظرتون درباره همدان

437 بازدید | 44 پست

خودمم همدانی ام کلانظرتون چیه درباره همدان ادماش وشهرش کیاتازگی اومدن همدان مسافرت😉😉😉

تیکربارداری آیندمه صلوات بفرستین تابراورده بشه😍😍😍😍😍👶👶👶👶👶👶👶👶👶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شهرش که قشنگه ولی از ادماش متنفرم البته همشون اینطوری نیستناااا خیلی خسیسن مغرورن جون میدن واسه هزارتومن خودم همدانیممممممم

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
اره عالیه خصوصاهواش نه

آره شبایی خنکی داره تو تابستون 😍يه جا بود بالایی کوه رفتیم آب یخ خوردیم نمیدونم اسمش چی بود

"مردم خواب هستند پس هنگامی که می‌میرند، هشیار می‌شوند"
همدان هم خیلی شهر خوب و سبز و تمیزیه و هم‌مردمش خیلی مودب با محبتن ..یکبار رفتم خاطره ی خوبش همیشه ت ...

خودم همدانم اره خیلی شهرخوبیه

2738
آره شبایی خنکی داره تو تابستون 😍يه جا بود بالایی کوه رفتیم آب یخ خوردیم نمیدونم اسمش چی بود

تاریک دره😂😂😂😂

شهرش که قشنگه ولی از ادماش متنفرم البته همشون اینطوری نیستناااا خیلی خسیسن مغرورن جون میدن واسه هزار ...

نه بابااینجورم نیستن خوب همه جاهمه جورادم پیدامیشه دیگه

شهرشو دوج دارم خیلی خووووبه حس خوبی میگیرم مخصوصن ک اون بازارچه هس ک چیزای خوشمزه میفروشه 😍😍 و ...

کدوم بازارچه??چراادماش ندوس😁

2706