2737
2734

تو یه دفتر هر روز ویژگی های اخلاقی و ظاهری خوبی که داری رو بنویس

با کارهایی که وقتی انجام میدی به خودت افرین میگی

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین من خیلی خجالتی و بی اعتماد بنفس بودم کلا ادم حساسی بودم ..خیلی مطالعه میکردم ک بهتر بشم زیاد تاثیری روم نداشت ..تااینکه خودم به این نتیجه رسیدم باید دل جرات داشته باشم یه جوری باشم که از هیچ نظری و برخوردی بهم‌نریزم و گریم نگیره ناراحت نشم .. الان اگه کسی بگه چجوری اعتماد بنفس بدست بیارم میگم فقط حساس نباش ادای آدمای شجاعو‌ در بیار نظر دیگران‌برات مهم‌نباشه چیزی باش ک خودت دوس داری باشی مهم‌نیس دیگران‌ازت خوششون بیاد یا نه

خدایا شکرت برای همه چیز
2728
2738
خب دیگ

بعدش هر روز صبح که از خواب بیدار میشی قبل اینکه بری سراغ کاری اونارو بخون

و شب قبل خوابم همینطور

از ته دل به خودت ایول بگو چون تونستی اونکارو انجام بدی

مثال میزنم... میری یه مغازه همه میگن این فروشنده اصلا تخفیف نمیده اما تو میری و یه تخفیف خوب بابت چیزی که ازش خریدی میگیری

این یعنی یه جور برتری یه توانایی... کسی نتونست اما تو تونستی پس بنویس تو دفترت کلا هرچیزی که تو زمان گذشته یا زمان حال هست بنویس

ویژگی های ظاهری و اخلاقی رو هم فراموش نکن

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

روی عزت نفستون کار کنید

یه پادکست رایگان دیدم که چکیده کلی کتاب و دوره رو در نیم ساعت میگه

بنظرم حتما این ویدئو رایگان یوتیوب رو ببین 😊

50 روش افزایش عزت نفس رو یاد داده که چند تاشم بکار ببندی مثل من نتیجه می گیری

https://youtu.be/uxmiq4ZThdk

حاشیه هم نمیره و سریع میره سر راهکارها

توی گوگل هم سرچ کنی ( عزت نفس نوروزی آکادمی ) برات میاره

(می دونید که یوتیوب ف_ی_ل_ت_ر هستش، پس با وی_پی_ان فعال روی لینک کلیک کنید)

اینم کانال تلگرامشه

https://t.me/norouzi_academy

و حداقل هفته ای یکبار مرورش کن تا کم کم تغییر کنی 😊

2706