2733
2739
عنوان

ثمین ام واقعاً چرا آخه؟

1793 بازدید | 124 پست

سلام. دوستای عزیزم تاپیک قبلیم رو شاید خیلیاتون دیده باشین. میدونم فضای مجازیه و خیلیا سواستفاده میکنن الان هم دروغ جزیی از زندگیمونه. اما من نمیدونم چرا وقتی یه نفر میاد یه چیزی میپرسه بعضیا بدترین برخورد رو میکنن کارآگاه بازی درمیارن. شما هزاری هم باهوش باشی نمیتونی راستی آزمایی کنی و صد درصد بگی چی راسته چی دروغ. شما قاضی هستی قراره مدال بدی؟ چرا من باید بیام خالی ببندم برات؟ خودمو شیرین کنم؟ شما با یه عده خانوم بشینی دور هم یه چی تعریف کنه میگی دروغ میگی؟ خالی میبندی؟ صحتش چطور برات اثبات میشه؟ میتونی تو روش برگردی بگی تو بیشعوری فلانی؟ همه چیو نگفتی و فلان؟ یکم ارزش برای خودمون و  مخاطبمون قائل باشیم. با احترام بگیم من باید از طرف مقابل هم بشنوم. داستانت برام خیلی عجیبه. اگه باور نداریم یا فکر میکنیم تمسخر شدیم بریم از تاپیک. یک در هزار احتمال بدیم اونی که دلش شکسته داره یه چی تعریف میکنه شاید واقعاً درست بگه. شاید حقیقت رو بگه. چطور دلت میاد آخه؟ یکم مهربون باشیم به هیچ کجای دنیا برنمیخوره. یک درصد احتمال بدیم راست میگه و قلبی رو نشکونیم. ممنونم مهربونا.     

آینده حتما" زیباست.🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

,من باور کردم ثمین جان.هر چن تو اون یکی تاپیک پستی نذاشتم.بخدا مادرشوهر من صد برابر بدتر از مال تو هستش.بعضیا فقط بلدن تهمت بزنن.جوابشون رو ندی سنگینتری.

برخی از مردم کشور ،گاهی خیلی عجیب میشوند!⭕ بی هیچ دلیل موجهی از قوم عرب‌ متنفرند امّا با افتخار به امارات و دُبی می‌روند و پیشرفت‌های ظاهری آنها را به رخ می کشند و یا حتی به عامل و منبع خبریشان (مثل اینترنشنال یعنی شبکه وابسته به دربار سعودی) تبدیل میشوند.⭕روزه نمی‌گیرند!👈 ولی دلشان برای ربنای شجریان تنگ شده .⭕ کورکورانه کورش‌پرست‌ و طرفدار پیامبر ایرانی یعنی زرتشت و یا عرفان‌های کاذب و فرقه های جعلی می شوند! امّا در عین حال تعلّقات مذهبی را مانع پیشرفت می‌دانند!⭕ هرچه میخواهند میگویند و حتی مسئولین مملکت را مورد اهانت قرار میدهند و فحش میدهند در عین حال از فقدان آزادی بیان و وجود خفقان در جامعه سخن میگویند!⭕  میگویند مرگ کسی را نخواهید و شعار مرگ برآمریکا...» باعث مشکلات مملکتمان شده ،اما از ترور هموطنشان توسط شقی ترین آدمها ابراز خوشحالی میکنند و یا در برابر آن سکوت خفت بار اختیار میکنند.⭕ سلبریتی هایش دستمزدهای آنچنانی میگیرند و در عین حال به شرایط اقتصادی کشور معترضند و خود را عاشق مملکت و غمخوار محرومین جلوه میدهند.⭕به سفرهای تفریحی در آنتالیا و اروپا و... می روند و سه برابر تولید ناخالص ملی لوازم آرایشی مصرف می‌کنند ولی سفر رایگان اربعین و هزینه کربلا و مکه و غذای نذری را که عمدتا نصیب محرومین می شود ، اجحاف در حق ایتام و مستضعفین میدانند!⭕به متخصص نبودن برخی مسئولین اعتراض دارند و این در حالی است که خودشان را در باب هر موضوع تخصصی و غیرتخصصی و در همه بخش‌ها و تمام عرصه ها صاحب نظر می دانند و بدون مطالعه کافی در هر زمینه ای به خود اجازه اظهارنظر و سخنرانی می دهند و بر صحت و دقت علمی بودن قطعی همه آنها هم اصرار می ورزند.⭕اخبار دستاوردهای علمی دانشمندان و متخصصین کشور و فرزندان خودشان را می بینند و می شنوند و در زندگی‌شان لمس می کنند، اما یا ناجوانمردانه می گویند غیرواقعی و تقلبی است، یا به رغم تحریم‌ها، حقیرانه می گویند از خارج آورده اند و به نام خودشان ثبت کرده اند  و یا حتی با وقاحت تمام می گویند در رژیم گذشته طراحی و تولید و حالا رونمایی شد.
2731
,من باور کردم ثمین جان.هر چن تو اون یکی تاپیک پستی نذاشتم.بخدا مادرشوهر من صد برابر بدتر از مال تو ه ...

همش میگن چرا فلان جا این شد اونجا بل شد خب اگه میدونستم چراشو حلش کرده بودم. اعصابم نکشید بعضیا تو نقش دشمن خونی ظاهر میشن به خدا. تو فک کن 99 درصد احتمالش هست یه تاپیک دروغ باشه 1 درصد راست به خاطر اون یه درصد بیزحمت زبونتو نرم بچرخون یه وقت دل شکسته ای رو دوباره نشکونی   

آینده حتما" زیباست.🥰

خیلی راحت تهمت میزنن.خیلی.میگم بابا باور نداری مگه مجبوری بمونیو بخونی.خواهر من اجبارت که نکردن.بخدا من خودم چندین بار متوجه سرکاری بودن تاپیکا شدم بی سرو صدا ترک کردم تاپیک رو.فقط به خاطر همون یه درصدی که شما گفتین.

برخی از مردم کشور ،گاهی خیلی عجیب میشوند!⭕ بی هیچ دلیل موجهی از قوم عرب‌ متنفرند امّا با افتخار به امارات و دُبی می‌روند و پیشرفت‌های ظاهری آنها را به رخ می کشند و یا حتی به عامل و منبع خبریشان (مثل اینترنشنال یعنی شبکه وابسته به دربار سعودی) تبدیل میشوند.⭕روزه نمی‌گیرند!👈 ولی دلشان برای ربنای شجریان تنگ شده .⭕ کورکورانه کورش‌پرست‌ و طرفدار پیامبر ایرانی یعنی زرتشت و یا عرفان‌های کاذب و فرقه های جعلی می شوند! امّا در عین حال تعلّقات مذهبی را مانع پیشرفت می‌دانند!⭕ هرچه میخواهند میگویند و حتی مسئولین مملکت را مورد اهانت قرار میدهند و فحش میدهند در عین حال از فقدان آزادی بیان و وجود خفقان در جامعه سخن میگویند!⭕  میگویند مرگ کسی را نخواهید و شعار مرگ برآمریکا...» باعث مشکلات مملکتمان شده ،اما از ترور هموطنشان توسط شقی ترین آدمها ابراز خوشحالی میکنند و یا در برابر آن سکوت خفت بار اختیار میکنند.⭕ سلبریتی هایش دستمزدهای آنچنانی میگیرند و در عین حال به شرایط اقتصادی کشور معترضند و خود را عاشق مملکت و غمخوار محرومین جلوه میدهند.⭕به سفرهای تفریحی در آنتالیا و اروپا و... می روند و سه برابر تولید ناخالص ملی لوازم آرایشی مصرف می‌کنند ولی سفر رایگان اربعین و هزینه کربلا و مکه و غذای نذری را که عمدتا نصیب محرومین می شود ، اجحاف در حق ایتام و مستضعفین میدانند!⭕به متخصص نبودن برخی مسئولین اعتراض دارند و این در حالی است که خودشان را در باب هر موضوع تخصصی و غیرتخصصی و در همه بخش‌ها و تمام عرصه ها صاحب نظر می دانند و بدون مطالعه کافی در هر زمینه ای به خود اجازه اظهارنظر و سخنرانی می دهند و بر صحت و دقت علمی بودن قطعی همه آنها هم اصرار می ورزند.⭕اخبار دستاوردهای علمی دانشمندان و متخصصین کشور و فرزندان خودشان را می بینند و می شنوند و در زندگی‌شان لمس می کنند، اما یا ناجوانمردانه می گویند غیرواقعی و تقلبی است، یا به رغم تحریم‌ها، حقیرانه می گویند از خارج آورده اند و به نام خودشان ثبت کرده اند  و یا حتی با وقاحت تمام می گویند در رژیم گذشته طراحی و تولید و حالا رونمایی شد.
به هر حال عزیزم تو هر تاپیکی یک سری موافق هست یک سری مخالف...همه که نباید بیان تو را تایید کنن...پس ...

شما بودی تاپیکم؟ با مخالفا مشکلی ندارم با اونایی که میخوان مچ بگیرن و اتهام میزنم کار دارم. معلومه آدم بیشترم مایله نظر مخالف ها رو بخونه که تاپیک میزنه حداقل در مورد من اینطور بود. ولی بعد یه عده اومدن کلی انگ چسبوندن به خدا خیلی دلم شکست. تاپیکم جنجالی نبود. درد و دل بود.   

آینده حتما" زیباست.🥰
2738

عزیزم فکر کردی مادرشوهر تو از یه جنس دیگه است خوب اونم مثل ما آدمه و قطعا مثل مادرشوهر تو کم نیستن این خانمای هم که همچین برخوردای میکنن قطعا بدون مادرشوهرای آینده ای هستن که عروسشون میاد همینجا و از خون بجیگر شدناش میگه

زندگی را باید زندگی کرد .........
خیلی راحت تهمت میزنن.خیلی.میگم بابا باور نداری مگه مجبوری بمونیو بخونی.خواهر من اجبارت که نکردن.بخدا ...

بسکه خانومی. منم همیشه فرض رو میذارم رو راستی و نظر میدم. یا خیلی باورم نشه میام بیرون. به من چه راسته یا دروغ. مدال میدن مچ بگیرم؟

آینده حتما" زیباست.🥰
عزیزم فکر کردی مادرشوهر تو از یه جنس دیگه است خوب اونم مثل ما آدمه و قطعا مثل مادرشوهر تو کم نیستن ا ...

واقعاً درست میگی. ولی خب اینا میشن مخالفا. ولی اون که میاد میگه تاپیک سرکاریه. تو حتمآً نصفه گفتی و کلاً فاز مچ گیری. شخصیت اونا برام نامشخصه و نقدم به اوناست. وگرنه هر موضوعی مخالف و موافق داره کاملاً طبیعی و نرماله تحمل نظر مخالف نداریم نباید تاپیک بزنیم.  حتی فرشته و معصوم باشی هم هستن کسایی که ازت ایراد بگیرن ما که فرشته نیستیم.

آینده حتما" زیباست.🥰
واقعاً درست میگی. ولی خب اینا میشن مخالفا. ولی اون که میاد میگه تاپیک سرکاریه. تو حتمآً نصفه گفتی و ...

یه نفرشون که کاربری تاپیک زده بود صبح تا شب شوهرم کتکم میزنه،دائم الخمره،ما میگفتیم جدا شو به ما میگفت شما عقده ای هستید ،همش دنبال طلاقید

الان دیدم برای شما کامنت گذاشته شوهرت مشکل داره که تمام و کمال شما رو حمایت میکنه

تاپیکت قفل شد فقط کدوم بچه ای زیر دست این روانی درس خونده؟ خدا صبرت بده بیخیال شو،چیزی بهش در مور ...

خودم قفل کردم. آخه بعضیا شورش رو درآوردن نمیخواستم دهن به دهن بشم. 

آینده حتما" زیباست.🥰
2706