2733
2734
عنوان

رمان خونااااا بیاین لطفااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 173 بازدید | 31 پست
یه پیج تو اینستاهست به اسم زن دوم.واقعا عالیه رماناش خیلی خیلی قشنگه همشون خوندم

واقعیه داستانهاش

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر شینا

مرسی مهربون

❤فرشته کوچولوی من ❤ساعت ۹صبح روز سه شنبه...۲۵ فروردین۹۴ زمینی شدد..خدایا صد هزار مرتبه شکرت منم بعد از ۷سال انتظار طعم مادرشدن رو چشیدم...خدا جونم هیچ زنی رو با انتظار امتحان نکن و ب همه ی دوستام فرزند سالم و صالح عنایت بفرما...الهیییی آمین...🌹🌹(tamana366 سابق)
ببخشید داستان بادبادکباز چیه؟؟رمانتیکه؟

در مورد  افغانستان  و.جنگ  و اداب و رسوم    و ... رمانتیک  نیست  ولی  خیلییی  نثرش  خوبه  راحت   و روان    و ملموس    

ممنون میشم برای شادی روح پدرم که تازه اسمانی شده یه صلوات بفرستید😔
2728
گناهکار عالیه

خوندم اینو عزیزم..ممنونم

❤فرشته کوچولوی من ❤ساعت ۹صبح روز سه شنبه...۲۵ فروردین۹۴ زمینی شدد..خدایا صد هزار مرتبه شکرت منم بعد از ۷سال انتظار طعم مادرشدن رو چشیدم...خدا جونم هیچ زنی رو با انتظار امتحان نکن و ب همه ی دوستام فرزند سالم و صالح عنایت بفرما...الهیییی آمین...🌹🌹(tamana366 سابق)

جنگ چهره زنانه ندارد

دهکده خاک برسر

پشت فرودگاه

أبنبات هل دار

آبنبات دارچینی

گلستان یازدهم

یادت باشد

پاییز فصل آخر سال است

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...
2740
بامداد خمار اگه pdf میخوای خالکوبی واقعا قشنگه

اینو خوندم..مرسی مهربونم

آره براساس واقعیت  کار برا داستان میدن ادمین نگارش میکنه

چه عالی میشه اکانت دقیق پیج روبنویسی

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
جنگ چهره زنانه ندارد دهکده خاک برسر پشت فرودگاه أبنبات هل دار آبنبات دارچینی گلستان یازدهم یاد ...

وااای کلیییی مرسی قشنگممم

یه پیج تو اینستاهست به اسم زن دوم.واقعا عالیه رماناش خیلی خیلی قشنگه همشون خوندم

حتمااا میبینم عزیزم

عزیزم من به شدت کتاب باز هستم یه تجربه شخصی که برام اثبات شده است اینه که کتاب هایی که خیلی بولد میشن و سر زبون میفتن لزوما کتاب های خوبی نیستن و یا دست کم برای من جذاب نیستند در واقع بعضی کتاب ها نون برند شدنشون رو می خورن

عزیزم من به شدت کتاب باز هستم یه تجربه شخصی که برام اثبات شده است اینه که کتاب هایی که خیلی بولد میش ...

دقیقاااا...میشه چندتا رمان خوشگل معرفی کنی عزیزم 

دقیقاااا...میشه چندتا رمان خوشگل معرفی کنی عزیزم 

عزیزم رمان سلیقه ای هست من تقریبا همه ی رمان های معروف خارجی و تا چندتایی هم ایرانی رو دارم اما بهتون گفتم (دختر شینا )رو چند وقت پیش خوندم بسیییار برام دلنشین بود و لذت بردم نثر روان داشت،قلم زیبای بهناز ضرابی نژاد هست که کشش فوق العاده ای داشت . خاطره از زبان همسر شهید ستار ابراهیمی هست.پیشنهاد می کنم امتحان کنید

2706