2703
2553
عنوان

رمان خونااااا بیاین لطفااااا

173 بازدید | 31 پست

سلام مهربوناااا..ی رمان خوشگل بهم معرفی کنید ک ارزش خوندن داشته باشه..ممنون میشم کلییییی   

❤فرشته کوچولوی من ❤ساعت ۹صبح روز سه شنبه...۲۵ فروردین۹۴ زمینی شدد..خدایا صد هزار مرتبه شکرت منم بعد از ۷سال انتظار طعم مادرشدن رو چشیدم...خدا جونم هیچ زنی رو با انتظار امتحان نکن و ب همه ی دوستام فرزند سالم و صالح عنایت بفرما...الهیییی آمین...🌹🌹(tamana366 سابق)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

آناکارنینا..

دختری که رهایش کردی..

بلندی های بادگیر..

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
هزار خورشید تابان    و بادبادک  باز       عالیییین     نویسن ...

ببخشید داستان بادبادکباز چیه؟؟رمانتیکه؟

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2714
زیبای تنها

مرسی مهربونم

❤فرشته کوچولوی من ❤ساعت ۹صبح روز سه شنبه...۲۵ فروردین۹۴ زمینی شدد..خدایا صد هزار مرتبه شکرت منم بعد از ۷سال انتظار طعم مادرشدن رو چشیدم...خدا جونم هیچ زنی رو با انتظار امتحان نکن و ب همه ی دوستام فرزند سالم و صالح عنایت بفرما...الهیییی آمین...🌹🌹(tamana366 سابق)

از بام تا آسمان،آینه ای در برابر آینه ات میگذارم

دوستای گلم یه مشکلی برام‌ پیش اومده که همه زندگیم بهش وصله نه راه پیش دارم نه راه پس.ممنون میشم یه صلوات مهمونم کنین که به حق دعای
آناکارنینا.. دختری که رهایش کردی.. بلندی های بادگیر..

ممنونم عزیزم

هزار خورشید تابان    و بادبادک  باز       عالیییین     نویسن ...

حتمااا عزیزم 

2706